Zigavus beyaz kil maskesi nasıl kullanılır

Zigavus Isolde Antı-Aging Beyaz Kil Maskesi

Kil maskeleri cilt bakımında kullanılan en etkili malzemelerden birisi olduğundan dolayı cilt dokusuna iyi gelerek derinlemesine bakım yapıyor. Ayrıca ciltdeki problemleri en aza indirdiği için farklı markalar altında satılan kilin belkide en etkili olduğu markalardan birisi Zigavusdur. Özellikle Zigavus İsolde Antı-Agıng Beyaz Kil Yüz Maskesi beyaz kilden üretilmesi ile de yine tüm dikkatleri üzerine çekmiş olsa da deneyen hemen hemen herkes memnun kalmış durumda.  Her ne kadar Zigavus markasını saç bakım ürünlerinde görüyor olsak da maske olarakda yine kaliteli içeriği ile derinlemesine bakım yapmaktadır.

Zigavus Isolde Antı-Aging Beyaz Kil Maskesi İçerisindekiler

Almanya’nın Lisanslı ürünlerinden birisi olan marka; kokusu ile de yine dikkatleri üzerine çekmiştir. İçeriği Koalin, Jojoba, Camphor, Aloe Vera, Geraniol özlerinden  zenginleştirerek piyasaya sürülmüştür. Böylece cilde ferahlık hissi vererek kişinin daha mutlu olmasını sağlar. Ayrıca ürün ciltdeki pürüzleri gidermenin yanında cilt dokusunda oluşan toksinleri temizleyerek cildinizin ışıl ışıl olmasına ve daha canlı görünmesini sağlamaktadır.

Tıkanmış cilt gözenekleri sivilce gibi istenmeyen durumlara neden olduğu için Zigavus Isolde Antı-Aging Beyaz Kil Maskesi cilt gözeneklerini açarak cilde parlaklık verir. En büyük özelliği ise cildi temizlemek olan ürünün ciltdeki fazla yağı alması ve böylece kişiye rahatlık vermesi ise ürünün albenisini artırmaktadır. Zaten maskenin çok az miktarı kullanım esnasında yettiğinden dolayı almış olduğunuz ürünü uzun süre kullanabileceksiniz.

Zigavus Isolde Antı-Aging Beyaz Kil Maskesi Fiyatı

Ürünün fiyatı Miligramına göre değişkenlik göstersede genelde 55 TL civarındadır. Eğer internet üzerinden güvendiğiniz bir site varsa oradan fiyat karşılaştırması yaparak daha uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Ürünü Kimler Kullanabilir?

Yağlı ve karma cilde sahip olanlar kullanabilir.
Cildinde akne problemleri olan kişiler.
25 ve üzerinde yaş grubunda olan kişiler.
Daha gergin, duru, canlı ve parlak bir cilde sahip olmak isyeyen kişiler.
Cildinde derinlemesine temizlik isteyerek bunun için çaba harcayanlar.

Zigavus Isolde Antı-Aging Beyaz Kil Maskesi Nasıl Kullanılır?

Yüzyıllardır güzellik için kullanılan kili bu üründe diğer markalar gibi kullanabilirsiniz. Fakat ürünün üzerinde yazan kullanım şekli
temiz yüze ince bir tabaka halinde uygulanması ve 15 dakika boyunca beklenmesidir. 15 dakika sonunda ise kuruyan maskeyi nazik ve kibar şekilse ılık su ile yıkayarak iyi şekilde temizleyiniz. Uygulama esnasında göz içine ve göz çevresine bulaştırmamaya çok dikkat ediniz aksi halde gözünüze zarar verebilir.

Zigavus Beyaz Kil Maskesi Etkileri Nelerdir?

  • Arındırıcı detoks görevi yaparak cildinize destek olur.
  • Yaşlanma karşıtı bir maske olduğu için yaşlanmayı geciktirir.
  • Onarıcı bakım yaparak yağ dengesini sağlar.
  • Kil yağ emme özelliğinde olduğu için ciltdeki fazla yağı emer.
  • Ciltdeki gözenekleri sıkılaştırır ve böylece istenmeyen görünümü azaltır.
  • Cildi derinlemesine temizler makyaj kalıntılarını yok eder.

About guzelliginsirri

Ayrıca Kontrol Et!

Tüylenmeye Aslanpençesi İyi Gelir Mi

Bayanların ortak dertleri arasında yer alan tüyler; her ne kadar düzenli şekilde temizleniyor olsada hormonal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir