Zerdeçal İle Diş Beyazlatma Tarifi

Güzellik sırları içinde en önemli sırlardan birisi de şüphesiz diş beyazlığıdır. Özellikle gün içerisinde içilen çaylar, kahveler, sigaralardan veya yiyeceklerden oluşan diş sarartıları kişinin canını sıkmakla kalmıyor adeta gülüşlerini gizlemek zorunda kalmasına neden oluyor. Bugün sizlere zerdeçal ile diş beyazlatma tarifini vererek sizinde dişlerinizde ki diş sararmalarını yok etmenize yardımcı olmaya çalışacağız.

Zerdeçal Diş Beyazlatır Mı?

Zerdeçal çok güçlü antioksidan olduğundan dolayı dişlerinizdeki bakteri ve plakların doğal yöntemler ile temizlenmesini sağlar. Çünkü bazen diş macunları ile istediğimiz sonucu alamıyor ve başka yöntemlere ihtiyaç duyuyoruz bu esnada bizlere en doğal en iyi sonucu veren zerdeçal adeta imdadımıza yetişiyor. Zerdeçal ile diş beyazlatma hem ekonomik hem etkili hemde doğal bir tarif olduğundan dolayı % 100 sonuç verecektir.

Diş macunlarını ne kadar doğal diye alıyor olsak da içlerinde maalesef bilmediğimiz bir çok yabancı maddeler bulunuyor bu yüzden zerdeçal ile diş beyazlatma için en etkili tarifi deneyerek sonucu kısa sürede görebilirsiniz.
Sizlerde denenmiş ve hala sıklıkla kullanılmakta olan ekonomik fiyatlı bu uygulama ile kahkaha atmaktan çekinmeyeceksiniz gülüşlerinizi daha da ön plana çıkarmış olacaksınız.

Zerdeçal İle Diş Beyazlatma Tarifi

  • 1 çay kaşığı toz zerdeçal
  • 1 çay kaşığı Hindistan cevizi yağı
  • 2 damla nane yağı

Hazırlanışı

Bir çay kaşığı Hindistan Cevizi yağını, bir çay kaşığı toz zerdeçalı ve iki damla nane yağını bir kabın içinde karıştırın ve macun kıvamına getirin. Hazırladığınız macun ile dişlerinizi fırçalayın günde iki kere fırçalama işlemini sürdürün. Diş fırçanız sararsa dahi endişe etmeyin zamanla geçiyor önemli olam diş fırçanız değil dişlerinizin beyazlığıdır unutmayın. Ayrıca bu zerdeçal ile diş beyazlatma tarifini günlük hazırlayarak taze taze kullanabilirsiniz.

Zerdeçal İle Diş Beyazlatma 2.Yöntem

  • 1 çay kaşığı dolusu toz zerdeçal
  • 1 çay kaşığı dolusu Hindistan cevizi yağı
  • 2 damla limon suyu

Hazırlanışı

Bütün malzemeleri bir kabın içine alın karıştırarak macun kıvamına getirin. Haftada bir uygulayacağınız yöntem ile dişlerinizi beyazlatın. Zerdeçal ile nasıl diş beyazlatılır diye düşünüyorsanız bunun için normal macun gibi hazırladığınız karışımı fırçaya sürün ve haftada bir kere dişlerinizi fırçalayın.

Diş Beyazlatmak İçin Zerdeçal Macunu 3. Yöntem

  • 2 yemek kaşığı zerdeçal
  • 2 yemek kaşığı karbonat
  • 1 yemek kaşığı hindistan cevizi yağı

Hazırlanışı

Zerdeçal, karbonat ve hindistan cevizi yağını bir kabın içine alarak karıştırarak macun haline getirin. Haftada 2 veya 3 kere dişlerinize uygulayarak sağlıklı ve beyaz dişlerinizin tadını çıkarın. Bu esnada ellerinizde olan sararma için endişe etmeyin çünkü yıkadığınız zaman çıkacaktır.

Zerdeçal İle Diş Beyazlatma Yorumlar

Zerdeçal ile diş beyazlatma için bu yöntemleri uygulayan çoğu kişi dişlerinin macuna göre çok daha beyaz ve sağlıklı olduğunu belirtmişlerdir. Ayrıca dişlerinde oluşan ağrının da azaldığını da belirten kişiler sık sık zerdeçal ile diş beyazlatma yöntemini uyguladıklarını da ifadelerine eklemişlerdir.

About guzelliginsirri

Ayrıca Kontrol Et!

Sudocrem Egzamaya İyi Gelir Mi?

Bebeklerde pişik için kullanılan sudocremin aslında sadece pişik için kullanılmayacağını deneyimlediğim için bugün sizlere sudocrem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir