Anasayfa / Cilt Bakımı / Tüylenmeye Aslanpençesi İyi Gelir Mi

Tüylenmeye Aslanpençesi İyi Gelir Mi

Bayanların ortak dertleri arasında yer alan tüyler; her ne kadar düzenli şekilde temizleniyor olsada hormonal bozukluklara bağlı oluşan tüyler malesef hem can sıkıcı hemde çok sert şekilde büyüyorlar. Sizlerde hormon bozukluğuna bağlı tüylenmelerden şikayet ediyorsanız; tüylenme için aslanpencesi kürünü mutlaka deneyin. Düzenli kullanım sonrasında tüylerinizin daha ince ve daha geç çıktığına şahit olacaksınız.

Tüyler İçin Testeredişli Aslanpençesi Kürü Tarifi

Aşırı tüylenme nedeniyle zor günler geçiriyorsanız Sevgili Doktorumuz İbrahim Saraçoğlu’nun vermiş olduğu tarifi deneyerek bu sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken ilk adım aktardan belli miktar aslanpençesi bitkisi alarak başlamaktır. Kür için;

  • 1 tatlı kaşığı testeredişli aslanpençesi
  • 1 su bardağı kaynamış su

Hazırlanışı

Bir su bardağı kaynamış suyun içerisine 1 tatlı kaşığı aslanpençesi ekleyin ve ılıması için kenara alın. Ilık hale gelmiş olan aslanpencesi kürünü için.

Uygulanışı

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu hormon bozukluğundan dolayı kaynaklanmış olan tüylenme sorunu için testere dişli aslanpençesi kürü kullanımını şu şekilde anlatmıştır. Sabah kahvaltıdan 2 saat sonra 1 su bardağı aslan pençesi kürünü için. Aynı uygulamayı akşam yemeğinden önce yine 1 bardak olarak tekrar içmeye özen gösterin. Bu şekilde kürü 21 gün boyunca uygulayın.

Testere Dişli Aslanpençesi Kürü Tüylenmeyi Yok Eder Mi?

Sevgili doktorumuz Prof. Doktor İbrahim Saraçoğlu hormonal bozukluğa bağlı olarak oluşan tüylere testere dişli aslanpençesi çayının çok etkili olduğunu dile getirmiştir. Düzenli kullanım sonrası tüylerde gözle görülür incelme ve azalma olacaktır. Fakat kürün size etki edebilmesi için mutlaka düzenli şekilde ve belirtildiği gibi uygulanması gerekmektedir. Çeşitli forumlarda testere dişli aslanpençesi çayı kullanım sonrası kısa sürede tüylerinden kurtulduklarını belirtmişlerdir. Özellikle sabah kahvaltısından sonra içenler tüylenme sorunundan kurtulmuşlardır.

Aslanpençesi Çayı Hamile Kalmayı Kolaylaştırır Mı?

Bu sorunun cevabı için yine verilecek olan cevap aynıdır. Yani evettir. Çünkü bu kür hormonları dengelediği için yumurtalar kolay şekilde oluşup bebek için uygun ortam hazırlar. Eğer Fsh hormonunuz düşükse yükselterek, yüksek ise düşürerek uygun seviyeye indirir ve böylece kadınların hamile kalması çok daha kolay hale gelir. Ayrıca sadece hamile kalmayı değil aynı zamanda düzenli adet görmeyide kolaylaştırır. Testere dişli aslan pençesi çayının özellikle kadınlar üzerinde çok fazla faydaları bulunur. Çünku kadınlık hormonu olan östrojen seviyesini ideal olan seviyeye getirerek dengeler ve sonucunda menopoz gibi bir çok rahatsızlığa iyi gelir.

About guzelliginsirri

Ayrıca Kontrol Et!

Pişik Kremi Yüze Sürülür Mü?

Akne, sivilce izleri veya farklı cilt sorunları için son dönemlerde bir hayli popüler olup kullanılan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir