Anasayfa / Cilt Bakımı / Tüy Azaltıcı Kremler İşe Yarıyor Mu?

Tüy Azaltıcı Kremler İşe Yarıyor Mu?

İnsanlar yüzyıllardır güzellikleri için çeşitli yöntemler deneyerek güzelliklerine güzellik katmışlar ve bu güzellik sırlarınıda günümüze kadar da getirmişlerdir. Özellikle kadınlar için en büyük sorun olan kıllar için ise her ne kadar kürler denenmiş olsada bazı işe yarayan kürlerin kesin çözüm getirmeleri ancak düzenli kullanım sonrasında gerçekleşmiştir. Hatta bazı kişilerde bu kürlerde pek etkili olmamış ve yeni bir yöntem peşine düşmüşlerdir Sizlerde kıllarınızdan bıkmış ve etkileyici ve işe yarayan yöntem araıyorsanız; tüy azaltıcı kremler kullanabilirsiniz. Böylece hem tüyleriniz eski sıklığında çıkmayacak hemde tüyleriniz büyük oranda azalmış olacaktır.

Tüy Azaltıcı Kremler İşe Yarıyor Mu?

Tüy azaltıcı kremler çeşitli markaların bünyeso altında piyasaya sürülen tüyleri azaltan ürünlerdir. Son yıllarda oldukça popüler olan “Tüy azaltıcı kremler işe yarıyor mu? diye soruyorsanız, bunun cevabı evettir. Düzenli kullanım sonrasında tüyleriniz ciddi anlamda azalmış olacağından dolayı sizlerde artık istenmeyen bu tüylere veda etmiş olacaksınız. Burada vurgu yapmak isteriz ki bu tür kremler sadece ve sadece düzenli kullanıldığında işe yarar ve size vaadlerini yerini getirir. Bu yüzden mutlaka düzenli ve ürün üzerindeki kullanımına uygun şekilde kullanınız. Ürünü kullanmaya başladıktan sonra eğer kullanımı yarım bırakırsanız; zayıflamış olan kıl kökleri tekrar güçlenebilir dikkatli olmakta fayda var. Ayrıca tüy azaltıcı kremlerin etkileri kişiden kişiye göre farklılık gösterebilir bu yüzden anında etki beklemek yanlış olur.

Tüy Azaltıcı Kremler Nasıl Kullanılır?

Tüyler kökünden ağda veya herhangi bir malzeme ile alındıktam sonra (mutlaka ķökten alınmalıdır) temiz olan cildinize günlük olarak kullanmaya başlayın. Yani ürünü kılları aldıktan hemen sonra kullanmaya başlayıp tekrar tüyleri alma zamanına kadar sürdürün ve tüylerinizi tekrar alın. Bu şekilde düzenli bir kullanımının olması gerekmektedir aksi halde pek etkili olmamaktadır. Uygulama esnasında cildinizin temiz ve kuru olması önemlilik arz edeceği için bu ayrıntıyada dikkat ederek kullanım yapınız.

Tüy Azaltıcı Krem Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Tüy azaltıcı krem haricen kullanılır ve tüy dökücü olmadığı için amacı tüyleri azaltmaktır.
  • Tüylerin kökünden alındıktan sonra kullanımı önerilir. Kıllar eğer jilet benzeri ürünler ile alınırasa pek etki beklemeyiniz.
  • Her cilt yapısına uygun içeriği ile rahatlıkla kullanılabilir. Fakat markadan markaya bu özellik değişeceği icin sizler ufak bir bölgede test ederek kullanabilirsiniz.
  • Ayva tüyleri olarak da bilinen sarı ince tüylerde de etkileri vardır.
  • Tüylenme için kullanılan ürün sadece kıl foliküllerini etki ederek zamanla azalma sağlar.
  • Herkesin evinde rahatlıkla uygulayacağı işlemde ekstra birinin yardımına ihtoyaç yoktur.
  • Tüy azaltıcı krem yaz aylarında da kullanılabilir.
  • Etkinin tam olmasi için ürün üzerinde yazan kullanım şekline ve süresine uyum sağlayınız.

Sizde bu kremlerden birisini kullandıysanız aşağıdaki yorum kısmına fikirlerinizi yazarak bizimle paylaşabilirsiniz. Başka güzellik sırlarında buluşmak dileğiyle..

About guzelliginsirri

Ayrıca Kontrol Et!

Tüylenmeye Aslanpençesi İyi Gelir Mi

Bayanların ortak dertleri arasında yer alan tüyler; her ne kadar düzenli şekilde temizleniyor olsada hormonal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir