Sinoz Kaş Ve Kirpik Serumu Nasıl Kullanılır?

Bayanların güzellik sırları arasında en çok dikkat ettikleri konulardan birisi şüphesiz kaş kirpik bakımıdır. Çünkü kaş ve kirpik dökülmeleri veya herhangi bir nedenden dolayı seyrekleşmesi estetik açıdan bayanların güzellik bütününü bozmaktadır. Bu yüzden çeşitli bakımlar ile bu durumun ortadan kalkmasını sağlarlar. Daha uzun gösterişli kirpiklere ve dolgun kaşlara sahip olmak isteyen bayanlar için geliştirilen Sinoz kaş ve kirpik serumunun kullanımını bugün sizlere aktarıyor olacağız.

Sinoz Kaş Ve Kirpik Serumu Nedir Ve Nasıl Kullanılır?

Kısa kirpikleri uzatırken cılız olanları ise güçlendirip kalınlaştırarak gürleşmesine yardımcı olan ve doğal kaş ve kirpiklere sahip olmak isteyenlerin kullacağı ürünün içinde at kestanesi, keten tohumu yağı ve biotin F vitamini bulunarak hazırlanmış kaş ve kirpik serumudur.

Kullanımı ise oldukça kolaydır ve özel fırçası yardımıyla temiz ve kuru olan kaş, kirpik diplerine fırçası ile hafif şekilde nazikçe sürülür. Zaten ürün jel kıvamında olduğundan dolayı çok kolay şekilde uygulanacaktır. Ayrıca kozmetik ürünleri arasında bir hayli rağbet gören Sinoz kaş ve kirpik serumu günlük olarak bir kere düzenli şekilde kullanılması önerilmektedir. Ürünü kullandıktan sonra asla yıkanmaması gerekiyor.

Sinoz Kaş ve Kirpik Serumu Kullananlar

Ürünün reklamı gerek sosyal medyada gerekse televizyolarda bir hayli yapıldığından dolayı ürünü kullanmak isteyen kişiler Sinoz kaş ve kirpik serumunu kullanan kişilerin yorumlarını merak etmektedir. Ürünü kullanan kişilerin yorumlarına gelirsek eğer; bu konuda olumsuz herhangi bir yorumu göremedik. Düzenli şekilde kullananların yaklaşık olarak 15 ile 20 gün içinde etkisini gösterdiğini ve daha gür kaşlara ve kirpiklere sahip olduğunu belirtmişlerdir. Ayrıca kolay kullanımı olması ve göz yakmayan yapısı ile de yine alıcısını mutlu etmiştir.

Fiyatı Ne Kadar?

Sinoz kaş ve kirpik serumunun güncel fiyatı 79.99 TL’dir. Bazı kozmetik ürünleri satan yerlerde bu fiyat biraz aşağıda veya biraz yukarıda olabilir. Özellikle internetten alışveriş yapacak olan kişiler ürün fiyat karşılaştırması yaparak daha uygun fiyata ürünü satın alabilirler.

Çay ile kirpik nasıl uzatılır öğrenmek için tıklayın.

Bu ürünü sizlerde kullandıysanız aşağıya yorum kısmına yorum yaparak başkalarınında bilgi almasını sağlayabilirsiniz. Başķa bir yazıda görüşmek üzere. 😊😊

About guzelliginsirri

Ayrıca Kontrol Et!

Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?

Ağdadan canınız yanıyor, jilet kullanmak istemiyorsanız tüy dökücü kremler tam size göre. Özellikle pratik kullanılıyor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir