Scinic Sparkling Pore Tonik Kullanımı

Şişe tasarım ve rengiyle adeta soda görüntüsüne sahip olan Scinic Sparkling Pore Tonik kullananların hayran kalmış olduğu ürünler arasında yer alıyor. Özellikle cilt dokusundaki gözenekleri düzenli kullanım sonrasında yok ediyor olması ürünün albenisini artırırken, kolaylıkla bitmemesi yine verilen paraya değer sözünü akıllara getirmektedir. Bugün sizlere Scinic Sparkling Pore Tonik Kullanımı özellikleri gibi konularda bilgiler sunacağız.

Scinic Sparkling Pore Tonik Nedir Ne İşe Yarar?

Güney Kore’ ye ait olan marka adındanda anlaşıldığı gibi toniktir. Tonikler, cilt temizliğinde kullanılan ve içeriğinde özel bileşenlerin kullanılmış olduğu cildi temizleyen ürünlerdir Scinic Sparkling Pore Tonik’de cildi temizleyen ve kirlerden makyaj kalıntılarından arındıran özelligi ile raflarda yerini almıştır. Antiseptik olduğu içinde yine cildi dezenfekte ederek derinlemesine temizlik sağlar. Ayrıca cildin ph seviyesini koruyarak nemini dengeler.

Scinic Sparkling Pore Tonik Kullanımı

Genel olarak bütün toniklerin kullanımı aynı olduğu için Scinic Sparkling Pore Tonik Kullanımıda diğerleri ile aynıdır. Bunun için;

  • İlk olarak cildinizi uygun bir yüz temizleme jeliyle güzelce temizleyin.
    İhtiyacınız varsa cilt yapınıza uygun peeling yaparak gözenekleri iyice temizleyin.
  • Bir parça pamuğu alarak üzerine tonik sürün ardından küçük küçük dairesel hareketler ile cildinize uygulayın.
  • Bir tur uyguladıktan sonra pamuğunuzu tazeleyin ve ikinci kere temiz pamuğa tonik sürerek yine cildinize uygulayın.
  • Scinic Sparkling Pore Tonik uyguladıktam sonra devamlı kullandığınız nemlendiricinizi veya serumunuzu cildinize uygulayabilirsiniz.
  • İsterseniz ürünü kullanmadan önce cilt yapınıza uygun maske yapabilirsiniz.
    Ayrıca ürünü sabah ve akşam olmak üzere kullanabileceğiniz gibi sadece sabah veya sadece akşam olmak üzere günde bir defada kullanılabilir.

Scinic Sparkling Pore Tonik Kullananlar

Ürünü kullanan hemen hemen herkes vaadlerini yerine getirdiğini ve düzenli kullanım sonrasında gözenekleri iyice sıkılaştırdığını belirtmişlerdir. Ayrıca cilde uygulandığında vermiş olduğu ferahlık hisside yine temizlenmiş ve tazelenmiş cilt yapısı oluşturmaktadır. Tonik kullanan çoğu kişinin rahatsız olduğu durumlardan biriside şüphesiz yapışkan hissidir. Scinic Sparkling Pore Tonik kullananlar yapışkan bir his bırakmadığını bununla birlikte ciltten hızlıca emilerek cildin yenilenmesine ve yatışmasına yardımcı olduğunu yine yorumlarına eklemişlerdir.

Scinic Sparkling Pore Tonik Nereden Alınır?

Scinic Sparkling Pore Tonik Watsons’da satıldığı gibi bazı kozmetik ürünleri satan yerlerdede bulunabilir. Eğer internet üzerinden sipariş verirseniz daha kolay şekilde elinize ulaşır. Çünkü bu tonik markası Watsons mağazası dışında çok kolay bulunamıyor.

About guzelliginsirri

Ayrıca Kontrol Et!

Pişik Kremi Yüze Sürülür Mü?

Akne, sivilce izleri veya farklı cilt sorunları için son dönemlerde bir hayli popüler olup kullanılan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir