Neutrogena Hydro Boost Serum Kapsül Kullanımı

Hyalüronik asit içeren ürünlerin her geçen gün daha da popüler olmasının en önemli nedeni de sağlıklı cilt dokusunu sunuyor olmasıdır. Bu yüzdende güzellik ürünlerinde sıklıkla kullanılan bu bileşenin adını son zamanlarda sıklıkla duymuşsunuzdur. Bugün sizlere içeriğinde yoğun şekilde Hyalüronik asit bulunduran Neutrogena Hydro Boost Serum Kapsül Kullanımı ve özellikleri hakkında bilgiler sunacağımız için sizinde merak ettiğiniz sorular ortadan kalkacaktır.

Neutrogena Hydro Boost Serum Nedir ve Ne İşe Yarar?

Hyalüronik asit: Cildin ve dokuların iyi şekilde yağlanmasını ve aynı zamanda nemlenmesini sağlayan bir maddedir. Yaklaşık olarak kendi ağırlığının bin katı kadar su tutabilme özelliği bulunan molekül Neutrogena Hydro Boost Serum içinde yüksek miktarda bulunarak cilde hem nemlilik hemde esnek ve sağlıklı görünüm kazandırır. Aynı zamanda dışarıdaki kötü hava koşullarına karşı da cildi koruyan ürün kirlilik ve güneş ışınlarının kötü etkilerine karşıda sizi korumaktadır. Düşük fiyat aralığına sahip olan ürün cildinizi yoğun bir şekilde nemlendirerek hem yorgunluk görünümünü azaltır hemde cildinizi pürüzsüzleştirerek daha güzel görünmesini sağlar. Bunların dışında Neutrogena Hydro Boost Serumun için E vitamini bulunduğu içinde cildinizin daha canlı görünmesine sağlar. Ürünün yapısına bakıldığımda ise apısı su gibi şeffaf, akışkan kıvamda olup içerisinde simler vardır. Bu yüzden eğer simli bir nemlendirici sevmiyorsanız bu ürünü almayınız.

Neutrogena Hydro Boost Serum Nasıl Kullanılır?

Her üründe olduğu gibi Neutrogena Hydro Boost Serumunda kullanımı düzene ve kullanım miktarına bağlı olarak etki eder. Bu yüzden ürünü belirtilen kullanım şeklinde kullanarak etkilerini kısa sürede görebilirsiniz. Kullanım için bir miktar nemlendiriciyi avucunuza alın ve cildinize masaj yaparak yedirin. Eğer cildiniz çok kuruysa sabah akşam kullanabilirsiniz. Aslında normal bir nemlendirici olduğu için günlük nemlendirici rutininize bağlı olarak kullanabilirsiniz. Yalnız şunuda hatırlatmakta fayda varki içeriğindeki kapsüller simli olduğundan dolayı cildinize ekstra parlaklık kazandırmaktadır.

Neutrogena Hydro Boost Serum Kullananların Yorumları

Bu ürünü kullanan kişiler genelde memnun kaldıklarını ve ürünü sadece nemlemdirici olarak değil aynı zamanda makyaj altına ve fondöten ile karıştırıp kullandıklarını belirtmişlerdir. Ayrıca Neutrogena Hydro Boost Serum Kapsüllerin etkisi ile simli olduğundan dolayı cilde parlaklık kazandırdığı kimi kullanıcısı tarafından beğinilirken kimisi tarafındam pek de beğenilmemiştir. Ürünün alerjik reaksiyona sebep olup olmayacağını anlamak için bir miktar Neutrogena Hydro Boost Serumu alarak cildinizde küçük bir alana uygulayın ve sonucuma göre kullanıp kullanmamaya karar verebilirsiniz. Eğer sizlerde bu ürünü kullandıysanız aşağıdaki yorum kısmına yorumlarınızı yaparak başkalarının da fikir sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz. Başka güzellik yazısında görüşmek üzere…

About guzelliginsirri

Ayrıca Kontrol Et!

Tüylenmeye Aslanpençesi İyi Gelir Mi

Bayanların ortak dertleri arasında yer alan tüyler; her ne kadar düzenli şekilde temizleniyor olsada hormonal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir