Madecassol Bepanthol E vitamini Karışımı Nasıl Yapılır

Güzellik sırlarının en önemli göstergesi ışıldayan bir cilt olduğundan dolayı doğru şekilde yapılan cilt bakımı sizlere kusursuz bir görünüm kazandıracaktır. Son yıllarda bir hayli popüler olan doğal ev yapımı yüz veya cilt bakım maskeleri yıllar içinde popülaritesinin bu kadar artması aslında doğru şekilde yapılan işlemlerden kaynaklanmaktadır. Bugün sizlere çok uçuk fiyatlara satılan güzellik ürünlerinden olan fakat kendiniz evinizde hazırladığınızda çok uygun fiyata sahip olabileceğiniz Madecassol Bepanthol E vitamini karışımından bahsediyor olacağız. Böylece sizlerde her türlü cilt problemlerine karşı kullanabileceğiniz bu karışım ile harika bir cilde kavuşmuş olacaksınız.

Madecassol Bepanthen E vitamini Kürü Nasıl Hazırlanır?

Bepanthol, Madecassol ve E vitamininden oluşan kür cilt problemlerine karşı kullanabileceğiz güçlü içeriğe sahip ayrıca çok faydalı karışımdır. Özellikle son yıllarda bu kür oldukça yaygın olarak kadın ve erkekler tarafından uygulanmaktadır. Kullanımı oldukça basit ve hazırlanmasıda bir hayli kolaydır. Şimdi karışımın nasıl hazırlanır inceleyelim.

  1. Uygun bir kabın içine Bepanthol ve Madecassol kremi eşit miktarda sıkın ve güzelce karıştırın. ( Miktarı artırıp azaltabilirsiniz.)
  2. Hazırladığınız bu karışımın içine E vitaminini 2 veya 3 damla olarak damlatın ve tekrar güzelce karıştırın. ( E vitaminini eczanelerden satın alabilirsiniz.)
  3. Hazırlamış olduğunuz bu karışım cildiniz için çok etkilidir bir karışımdır. Cildinizi onararak nemlendirir ve yenilerek besler.
    Hazırladığınız karışımı haftada 1 kere olmak üzere cildinize uygulayabilirsiniz.
  4. Dikkat: Hazırladığınız bu mucizevi karışımı göz ve dudak çevresi hariç yüzünüzdeki özelikle sorunlu olan bölgeye ve boynunuza sürebilirsiniz. Uygulamayı yüzünüzde yaklaşık 1 saat boyunca bekletin ardından ılık su ile yıkayın. Haftada 1 defa uygulamanız yeterlidir.

Madecassol Bepanthol E vitamini Ne İşe Yarar?

Bu mucizevi karışımı özellikle yara, yanık, cilt lekeleri, sivilce izleri, çatlakların tedavisinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zaten Madecassol krem bu işlevleri tek başına yapıyor fakat daha da etkili olabilmesi için Bepanthol ve E vitamininden yararlanarak gücüne güç katmış olmaktadır. Güvenilir içeriği ile uzmanlar tarafından hamile ve emziren annelerede önerilmektedir. Madecassol Bepanthol E vitamini karışımının cildi yenileme özelliği ile sivilce izleri, cilt lekeleri gibi sorunları yok ederken aynı zamanda yaraların oluşturduğu izleride yok etmektedir. Yapılan çeşitli epilasyonlar sonrasında ciltte oluşan tahrişi giderici özelliği sayesinde başta lazer epilasyon olmak üzere cilt bakım sonrasında tahrişlerin tedavisinde rahatlatıcı olarak kullanılır. Çatlak tedavisinde önemli başarı elde eden karışımın en büyük etkisi sivilce izlerinin gitmesinde olduğu ise neredeyse kanıtlanmıştır. Ayrıca cilt bakım ürünü olaral da kullanılan Madecassol Bepanthol E vitamini karışımı cildi parlatır ve beyazlatır.

Madecassol Bepanthol E vitamini Kullananlar

Bu mucizevi karışımı kullanan kişilerden bazıları yanık izlerinin tamamen geçtiğini savunurken bazı grup kişiler ise izlerin tamamen geçmediğini fakat gözle görülür bir şekilde izlerin azaldığını ifade etmiştir. Ayrıca hoş kokusu nedeniyle bu karışımı severek uygulayan kişilerin cildinde parlaklık ve kusursuz bir görünüm zamanla oluştuğuda yine bazı form sitelerinde yer almaktadır. Kadınların adeta can simidi olan karışım diye espirili yaklaşımda bulunan kişilerde bulunurken her ciltte aynı etkiyi vermez diyede yine az da olsa yorumlar bulunmaktadır. Sizde eğer Madecassol Bepanthol E vitamini kullandıysanız aşağıya yorum yaparak başkalarınında faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

About guzelliginsirri

Ayrıca Kontrol Et!

Scinic Sparkling Pore Tonik Kullanımı

Şişe tasarım ve rengiyle adeta soda görüntüsüne sahip olan Scinic Sparkling Pore Tonik kullananların hayran …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir