Anasayfa / Makyaj / Mac Strobe Krem Nasıl Kullanılır?

Mac Strobe Krem Nasıl Kullanılır?

Mac Strobe krem ıslak görünümlü makyajlarda sıklıkla kullanılan bir ürün olduğundam dolayı; adeta cilde doğal görünümlü parlaklık veriyor. Ürün doğal görünüme o kadar odaklı ki uygulandıktan sonra krem cilt yüzeyine kendiliğinden ışıldıyormuş görünümü veriyor. Sizlerde bu ürünün özelliklerini merak ediyorsanız; yazıyı okumaya devam edin. Çünkü bugün sizlere Mac Strobe Cream nasıl kullanılır ve Mac Strobe Krem avantajları nelerdir? bu konular hakkında bilgiler sunacağız.

Mac Strobe Krem Ne İşe Yarar?

Mat cildi sevmeyenlerin adeta yardımına koşan krem; cilde derinlemesine bir ışıltı kazandırarak solgun cildin yenilenmesini sağlıyor. Aynı zamanda botanikler ile gücüne güç katmış Mac strobe cream cildi hemen toparlayarak, yorgun cilde tazelik verir. Zaten solgun cilt kendini hemen belli ettiği için bu görünümden kurtulmak adına cildinize ışıltılı parçacıklarla ve antioksidanlarla aydınlatan bu ürünü denemelisiniz. Gerek spot ışıklar gerekse de güneş ışınları hiç farketmez her türlü aydınlanmaya uygun yapısı ile cildin en iyi şekilde görünmesini sağlayan ürün size de ihtiyacınız olanı sunacaktır.

Mac Strobe kremin 6 değişik rengi bulunduğu için bu renklerden herhangi birini seçerek kendinizi şımartabilirsiniz. Her biri farklı renklere sahip olan ürünün tek amacı vardır ve bu amaçta cilde aydınlık görünüm kazandırmasıdır. Bu yüzden ürünün renk skalası görevini değiştirmeden sadece cilde aydınlık vermeyi hedefliyor. Renklerin isimleri ise; Silverlite Silver Pearis, Redlite Re Pearis, Pinlit Pink Pearis, Peachlite Peach Pearis ve Goldlite Gold Pearis olmak üzere 6 tanedir.

Mac Strobe Krem Nasıl Kullanılır?

Mac Strobe Krem nedir diye düşünüyorsanız bunu cevabı cok basit bu ürün nemlendirici bir kremdir. Fakat makyaj altına baz olarak da uygulandığından dolayı hangi şekilde kullanmak istiyorsanız cildinize kullanabilirsiniz. Şimdi gelelim Mac Strobe krem nasıl kullanılır kısmına. Bunun için ürünü ister makyajinızi uygulamadan cildinize direkt olarak sürün veyahut isterseniz fondöteninize veya kullandığınız herhangi nemlendiriciyle birlikte karıştırın ve ardından cildinize sürün. Çünkü ürün hem baz olarak hemde hemde nemlendirici olarak kullanılıyor. Dilerseniz makyajınızı yapın ardından kremi fondöteninize karıştırın ve makyajı bitirdikten sonra elmacık kemiklerinizin üstüne highlighter olarak sürmeyi deneyerek sonucu görün.

Mac Strobe Krem Avantajları Ve Dezavantajları

  • Cilt dokusunu pürüzsüzhale getirir.
  • Cilde canlı ve ışıltılı bir görünüm kazandırır.
  • İyi bir nemlendirici olan ürün cildi matlıktan uzaklaştırarak daha sağlıklı gösterir.
  • Cilde derinlemesine nemlilik kazandırır.
  • Herhangi bir cilt sorununa neden olmaz.
  • Fondötenin akmadan daha uzun süre kalmasını sağlar.
  • Olumsuz yönü olarak ilk göze çarpan kısım fiyatıdır.
  • Seyahat boyutu yani mini boy çok ucuzdur fakat normal boyutu bir hayli fazladır.

Mac Strobe Cream Fiyat

Ürünün seyahat boyutu yani mini boy 30 ml olanı 75 TL olurken normal boy yani 50 ml olanı yaklaşık 225 TL civarındadır. Bu durumda mantıklı olan mini boydan iki adet almak ve güzelliğinize güzellik katmanızdır. Çünkü orantısız olan fiyat aralığı 30 ml iki kutuda sadece 150 TL etmektedir. Tabi ki bu durum Mac’in kendi internet sitesinde olan güncel fiyatıdır farklı sitelerde veya kozmetikcilerde daha ekonomik fiyatlar çerçevesinde ürün satın alabilirsiniz.

About guzelliginsirri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir