Loreal paris siyah nokta karşıtı kullanımı

Loreal Paris Şeker Peeling Siyah Nokta Karşıtı Kullanımı

Yüzyıllardır insanlar güzellik için çeşitli yöntemler denemiş ve sonucunda istedikleri güzellik sırlarına kavuşmuşlardır. Özellikle bayanlar tarafından güzelliklerine güzellik katan malzemeler kullanılırken; daha kolay ve pratik şekilde uygulanan yöntemler ise daha çok tercih edilmiştir. Bu konuda zaten bir çok marka her gün farklı bir ürün çıkarırken gerek maskeler gerekse makyaj ürünleri ile bayanlara destek olmaktadır. Özellikle Loreal Paris gibi markalar içeriği tamamen %100 doğal içeriklerden oluşan peeling ürünleri ile cilt dokusuna destek olarak aynı zamanda sizinde pratik şekilde peeling yapmanıza olanak sağlar. Bugün sizlere L’oreal Şeker Peeling Siyah Nokta Karşıtı Kivi Tohumlu ürünü ile siyah noktalara savaş açan ürünün nasıl kullanıldığı hakkında bilgiler sunacağız.

L’oreal Şeker Peeling Siyah Nokta Karşıtı Kivi Tohumlu

Loreal şeker peeling adı altında piyasa çıkardığı ürünlerin en büyük özelliği esmer, beyaz ve sarı şekeri içermesidir. Zaten evlerde yapılan peelinglerde şeker kullanıldığı için marka doğal olması için aynı yöntemi uygulamıştır. Şeker peelinglerin formülünde ise cildi besleyen, tıkanmış gözenekleri açarak sizlere yoğun ve aromatik peeling imkanı sağlar. Loreal şeker serisinin ilk üç peelingi ise kivi tohumlu olan, üzüm çekirdeği yağı olan ve kakao yağı olan olmaktadır. Her bir ürünün çeşidi ve içeriği farklı olsada genel özellikleri ise gözenekleri iyi şekilde temizleyip cildi sıkılaştırmasıdır.

Loreal Şeker Peeling Siyah Nokta Karşıtı Kivi Tohumlu Ürün Özellikleri

Siyah nokta karşıtı olarak piyasaya sürülen ürün; jel kıvamında olup tanecikli yapıdadır. İçerisinde bulunan tanecikler siyah noktaları temizlemek için bulunduğu için cildi pürüzsüzleştirir ve sıkılaştırır. Bütün cilt yapısına uygun olan ürün limon yağı içeren formülü ile cilt dokusunu arındırırken nane yağı formülü ile cildi yatıştırmaktadır. Ayrıca cildi kurutmaz, canlı ve bebeksi görünüm kazanmanıza neden olur.

Kivi Tohumları: Ürünü açtığınızda tıpkı kivi taneleri gibi taneleri göreceksiniz. Ayrıca kivi
formülü ile cildinizi pürüzsüzleştirerek siyah noktaların arınmasını sağlar.

Nane Yağı: Ürün içinde bulunan nane yağı cildi yatıştırmakla görevlidir ve cilt yüzeyinde bulunan kusurları engeller.

Limon Yağı: Ürün içinde bulunan limon yağı isr cildi arındırarak ferahlık verir.

Loreal Şeker Peeling Kivili Siyah Nokta Karşıtı Ürün Kullanımı

Cildinize bebeksi görünüm kazandıran Loreal Şeker Peeling Kivili Siyah Nokta Karşıtı Ürünü haftada 3 defa yıkanmış kurulanmış cildinize minik miktarda uygulayarak belli bir miktar bekleyin ve ardından durulayın. Cildinize uyguladıktam sonra parmaklarınızı ıslatın ve dairesel hareketler ile masaj yapın ardından ılık su ile yüzünüze durulayın.

Göz çevresineve göz içine kaçırmamaya özen gösterin, olurda göze temas ederse mutlaka derhal bol su ile gözünüzü yıkayın. Dilerseniz dudaklarınızda ki pürüzleri düzeltmek için dudaklarınızın üzerine de kullanabilirsiniz. Fakat çatlamış dudaklara uygulamaktan kesinlikle kaçının.
Ürünü kullandıktan sonra mutlaka hemen kavanozu kapatın. Kuru ve serin yerde saklayabilirsiniz.

About guzelliginsirri

Ayrıca Kontrol Et!

Tüylenmeye Aslanpençesi İyi Gelir Mi

Bayanların ortak dertleri arasında yer alan tüyler; her ne kadar düzenli şekilde temizleniyor olsada hormonal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir