Anasayfa / Cilt Bakımı / Loreal Paris Saf Kil Peeling Jeli Kullanımı
Loreal Paris Saf Kil Peeling Jeli Kullanımı

Loreal Paris Saf Kil Peeling Jeli Kullanımı

Her kozmetik malzemesi satan mağazalarda veya internette kolay ve hızlıca bulacağınız Loreal Paris Saf Kil Peeling Jeli yaklaşık olarak 22 TL civarında satılmaktadır. İçeriğinde kilin yoğun şekilde olması ve bununla birlikte kilin cilt dokusuna olan faydaları nedeniyle tercih edilmiş olan kil; cilde uygulandığı zaman, cilde derinlemesine bakım yaparak hassas ciltlerde bile düşük oranda alerjik reaksiyon gösterdiği izlenmiştir. Ürün belirtilen miktarda ve düzenli uygulandığında ise sizlere kalıcı bir güzellik katıyor.

Loreal Paris Saf Kil Peeling Jeli Kaç Dakika Bekletilir?

Loreal Paris Saf Kil Peeling Jel cilde ipeksi bir etki kazandıracağı için uygun ve düzenli şekilde kullanılması gerekir. O yüzden ürünü kullanmadan önce mutlaka ambalaj üzerinde bulunan yazılar okunarak orada yazılan talimatlar doğrultusunda kullanılması gerekmektedir.

Loreal Paris Saf Peeling Jel kullanılma esnasında cilde uygulandıktan sonra bir müddet beklemeli ve ardından bol su ile durulanması gerektiği kullanma talimatlarında yer alıyor. Belirtilen müddet ise genelde cilt tipinize göre 2 ile 4 dakika arasında değişmektedir. Bu yüzden cildinize uyguladıktan sonra 2 ile 4 dakika bekledikten sonra bol su ile durulamaya özen gösterin. Ayrıca ürün son derece etkili ve 3 kilin olumlu bütün özelliklerini taşıdığından dolayı sizlerde kullanarak etkisini kısa sürede rahatlıkla görebilirsiniz.

Loreal Paris Saf Kil Peeling Jelinin Özellikleri

Ürün içeriğinde üç saf kilin temizleyici özelliği bulunduğundan dolayı cildi derinlemesine temizleyerek ihtiyaç duyduğunuz arınmayı sağlar. Ayrıca Loreal Paris Saf Kil Peeling Jeli sadece cilt temizleme için kullanılmıyor aynı zamanda ciltte oluşan sorunların tekrarlamasına engel olmaktadır. Bu sayede cildin nem dengesini de ayarlayarak gergin yüz hatlarına veda etmenize olanak sağlıyor. Loreal firması sizlere üç saf kili bir maske içine toplayarak sunmuştur.

Ürün İçındeki Saf Killerin Özellikleri

Arı kil: Cilde uygulandığında amacı cildi pürüzsüzleştirerek aynı zamanda cildin yağdan arındırılmasını sağlamak olan arı kili yoğun silikat içermektedir.

Montmorillonit kil: Mineraller bakımından güçlü etkilere sahip olan bu kilin en belirgin özelliği cilde kusursuz bir görünüm kazandırmasıdır.

Rhassoul kili: Cildin daha iyi ve parlak görünmesini sağlayan kil içeriğinde bol miktarda yabancı elementleri barındırır.

Kırmızı yosun özü: Kırmızı yosun özü temizleyici etkiye sahip olduğundan dolayı; cilde peeling etkisi yapar ve böylece cildin daha derinlemesine temizlenmesini sağlayacaktır. Bununla birlikte cildin renk dengesini sağlayarak daha hoş cilde sahip olmanızı sağlar.

Loreal Paris Saf Kil Peeling Jelinin Ambalaj Üzerinde Yazan Kullanım Talimatı

  • Sizler ürünü kullanmaya başladıktan sonra mutlaka her sabah ve akşam aksatmadan
    düzenli olacak şekilde nemli cildinize uygulamaya özen gösterin. Uygulama için mutlaka T bölgesi denilen alın, burun ve çeneye sürerek dairesel hareketler ile bu uygulamayı sürdürün.
  • Loreal Paris Saf Kil Peeling Jelini mutlaka haricen kullanmaya özen gösterin.
  • Ürünü cildinize uyguladıktan sonra belli bir süre bekleyin ardından yüzünüzü bol su ile durulayın.
  • Ürünü mutlaka göz içine ve çevresine temas ettirmemeye dikkat ederek bu durumdan kaçının.

About guzelliginsirri

Ayrıca Kontrol Et!

Tüylenmeye Aslanpençesi İyi Gelir Mi

Bayanların ortak dertleri arasında yer alan tüyler; her ne kadar düzenli şekilde temizleniyor olsada hormonal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir