Kaufmann’s Haut Und Kinder Cream Bebek Kremi Kullanımı

Bebek cildi narin ve hassas olduğundan dolayı; bebeklerin cildinde kullanılacak olan ürünlere çok dikkat edilir. Özellikle her cilt tipine uygun olan bebek kremlerini hem bebeklerine hemde kendilerine kullanan ebeveynler için bugün sizlere Alman markası olan Kaufmann’s Haut Und Kinder Cream Bebek Kremi hakkında bilgiler sunacağız.

Kaufmann’s Haut Und Kinder Cream Bebek Bakım Kremi Ne İşe Yarar?

Almanya’da bebekler için uzun yıllardır kullanılan ürünün içeriğinde cilt yenileme özelliği olan E vitamini yoğun şekilde bulunur. Cilt çatlaklarında, tahriş, cilt kuruluğu, pişik ve uzun süreli geçmeyen yaralarda bebeklerde veya yetişkinlerde kullanılmaktadır. Her derde deva niteliğinde kullanılan ürünün içinde E vitaminin dışında; Vazelin, Lanolin, Çinko Oksit, Parfüm, Limonen, Geraniol, Linalul, Sitral, Sitronelol, Amyl Cinnamal, Tokoferol bulunur. Bunların dışında olumsuz hava koşullarına karşıda iyi bir koruyucudur. Zaten yapısı çok yoğun kıvamda olduğundan dolayı sizlerde Kaufmann’s Haut Und Kinder Cream Bebek Bakım Kremini aldığınız zaman uzun süre kullanabilirsiniz. Ayrıca ürün sadece bebekler için değil aynı zamanda kadınlarında çantalarından eksik etmedikleri harika nemlendirici olma özelliği taşımaktadır. Kuru cilt için adeta mucizevi bir losyon görevi yapan ürün kullanan herkes çok memnun olmaktadır.

Kaufmann’s Haut Und Kinder Cream Bebek Bakım Kremi Nasıl Kullanılır?

Ürünün aslında iki kullanım şekli bulunuyor bunlardan birincisi bebek cildine kullanmak olurken diğeri yetişkin için kullanımdır. Bebeklerin cildi son derece hasas olduğu için
Kaufmann’s Haut Und Kinder Cream Bebek Bakım kremini ince tabaka halinde yalnızca günde bir defa kullanılması uygundur. Yetişkinlerde ise sorunlu bölgeye günde iki kere sabah ve akşam olmak üzere ince tabaka halinde kullanılabilir. Eğer cildiniz çok kuruduysa ve çatladıysa akşam yatarken çatlamış bölgeye kalın tabaka şeklinde kullanarak sabah yumuşacık bir cilt ile uyanabilirsiniz. Ürün kullanımı son derece kolaydır ve sadece hamgi amaç ile aldığınız önem taşır. Bazı kadınlar makyaj yapmadan makyaj altına çok hafif şekilde sürerek daha hoş makyajlar yapmaktadırlar.

Kaufmann’s Bebek Bakım Kremi Kullananlar

Ürünü kullanan kadınlar hem bebeklerinin cildine hemde kendi ciltlerine çok iyi geldiğini belirtmişlerdir. Hatta güzelliğinin sırını bu kreme bağlayan kadınların çantalarından eksik etmedikleri ürünü her türlü cilt problemine anında etki ederek ipeksi bir cilt sunduğunu paylaşmışlardır. Ayrıca ürün Nivea’nin mavi kutulu kremi yapısındadır.

Kaufmann’s Haut Und Kinder Cream Bebek Bakım Kremi Özellikleri Nelerdir?

 • Kolay emilen yapısı vardır.
 • Cildi yeniler
 • Cilt yüzeyindeki yaraların kolay şekilde iyileşmesini sağlar.
 • Kolay şekilde emilen ürün anında etki etmeye başlar.
 • Her türlü cilt tipine uygundur.
 • En hassas bebek cildinde dahi kullanılabilir.
 • Güvenlidir ve alerjik reaksiyona neden olmaz.
 • Makyaj altına kullanılabilir.
 • Yetişkinler icin gündüz kullanımı önerilmez, çünkü yapış yapış hissi vermektedir.
 • Çok güzel bir kokuya sahiptir.

Kaufmann’s Haut Und Kinder Cream Fiyatı Ve Nerede Satılır?

Ürün her ne kadar Alman ürünu olsada Türkiye’de de satılmaktadır. Fakat öyle çok yaygın satılan bir ürün değildir ve belli noktalarda satışı yapılır. Örmeğin İnternette Gittigidiyor sitesinde 23 şubat 2020 tarihi ile fiyatı 45,90 TL’dir. İnternet dışında Rossman mağazalarındada satışı bulunmaktadır. Kaufmann’s pişik kremi satışı 75 ml için Rossmann da ise 20 Euro dolaylarındadır. Sizler yine de internet üzerinden satış gerçekleştireceksiniz iyi bir araştırma yaparak ürünü temin ediniz.

About guzelliginsirri

3 comments

 1. Benim bu kreme ihtiyacım var nasıl sipariş edebilirim cvp bekliyorum

 2. Kaufmann haut unt kınder creme nasıl sahip olabilirim nasıl sipariş verebilirim cvp bekliyorum

  • Merhabalar şuan bildiğim kadarıyla Türkiye’de sadece internet üzerinden satışı mevcuttur. Ürün Almanya ürünü olduğu için Almaya’dan gelen tanıdıklara genelde sipariş veriliyor. Inşaallah sizde kolay şekilde temin ederseniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir