Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Güzellik ve bakım kategorisinde açmış olduğumuz bu güzel site ile sizlere her zaman en güzel en doğal güzellik sırları vermeyi hedefliyoruz. Sitenin adından da anlaşıldığı üzere güzellik, bakım ürün tanıtımı ve püf noktaları hakkında bilgiler vererek güzelliğinize güzellik katmanız için sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Bu siteyi açmak istememizdeki amaç ise uzun zamandır araştırıp deneyip sonuç aldığımız bilgileri başkalarınında deneyimleyebilmeleri içindir.

Adım Hatice 28 yaşındayım ve evli iki evlat sahibiyim. Evliliğimi çok severek erken yaşta yapmış olduğum için erken anne olanlardanım. Araştırmayı, paylaşmayı ve yazı yazmayı çok sevdiğim için uzun zamandır blog yazma işleri ile uğraşmaktayım. Bu işler ile hem belli miktar ücret kazanırken hemde boş zamanlarımı değerlendirmiş oluyorum. Aynı zamanda başka web sitelerine de yine makale yazarak evime destek oluyorum.

Güzellik sırları adlı web sayfayı açarak burada kendi tecrübelerimi deneyip kesin sonuç aldığım güzellik sırlarını paylaşmak istiyorum. Ayrıca kullanmış olduğum ürünlerden nası sonuçlar aldığımı da notlara dökerek merak edenlere sunmayı hedefliyorum. Harika ve güzel bilgilerde buluşmak dileğiyle….