Garnier Siyah Nokta Karşıtı Temizleme Jeli Nasıl Kullanılır?

Cildiniz siyah nokta sivilce gibi durumlara eğilimli ise imdadınıza yetişecek ürünlerden bir tanesi olan Garnier Siyah Nokta Karşıtı Temizleme Jelini kullanmaya başladıktan sonra etkisini kısa sürede görüyor olacaksınız. Çünkü içeriğinde kömür ve salisilik asit bulundurduğundan dolayı, kömür cildinizin bakımını yaparak cilt sorunlarıyla etkin şekilde savaşacaktır. Özellikle ciltte kuruma, yağlanma siyah nokta ve sivilcelere etkili şekilde çözüm sunan ürün kömür tanecikleri sayesinde hem bu sorunları ortadan kaldırıp hemde cildi kirden arındırmış olacaktır.

Garnier Siyah Nokta Karşıtı Temizleme Jeli Özellikleri

  • Tıkanmış gözenekleri açarak cilt bakımı yapar.
  • Ürün akışkan yapıda olduğu için kolay şekilde kullanılır.
  • Pompalı ambalajlı olduğu için yeterli miktarda kullanmaya olanak sağlar.
  • Kronik halde sürekli tekrarlayan siyah noktaları temizler.
  • Düzenli kullanıminda siyah noktaları ve sivilceleri geçirir.
  • Cildin yağlanmasını ve kurumasını önler.
  • 2 ile 4 hafta içerisinde etkisini gösterir.
  • Cilt bakımını yaparak günlük ihtiyaç duyduğunuz bakımı size sunar.
  • Cilt dokusundaki pürüzleri giderir.

Garnier Siyah Nokta Karşıtı Temizleme Jeli Kullanımı

Cildinizi temizleyerek yıkayın ve ardından üründen bir miktar alarak yüzünüze sürün. Dairesel hareketlerle cildinize masaj yaparak ürünü kullanın ve ardından cildinizi bol su ile durulayın. Göz çevrenize ve göz içine sürmemeye dikkat edin. Düzenli kullanmaya özen gösterin, çünkü ürün düzenli kullanıldığında etkisini daha çok gösterecektir. Ayrıca günlük olarak kullanmayı ihmal etmeyin. Eğer cildinizde alerji olur diye endişe ediyorsanız ilk olarak elinizde ufak bir alana uygulayarak test edebilirsiniz. Böylece herhangi bir sorun olursa direkt olarak elinizde görünür.

Cilt Bakımında Kullanılan Kömürün Faydaları Nelerdir?

Son zamanlarda sıklıkla duyulan ve diğer adı karbon olan kömürün cilde sonsuz faydaları bulunmaktadır. Bunlardan birincisi ve en önemlisi gözenekleri açarak ciltte oluşan yağı kiri temizler. Ayrıca ciltte oluşan kırışıkları minimum seviyeye çekerek zamanla yok eder. Ayrıca yaşlılığa bağlı olarak oluşan sarkmaları düzenli kullanım sonrası tedavi eder. Zaten son yıllarda aktif kömür üzerinde yapılan araştırmalarda kömürün gözeneklerdeki tıkanıklığa neden olan şeyleri adeta mıknatıs etkisi ile temizlediğini gözler önüne sermiştir. Bu yüzden son yıllarda güzellik ile ilgili sırlarda veya cilt bakım maskelerinde karbon yani kömür kullanılmaktadır.

Garnier Siyah Nokta Karşıtı Temizleme Jeli Kullananlar

Cildinde siyah nokta veya benzeri sorunu olanlar Garnier Siyah Nokta Karşıtı Temizleme Jeli Kullananlar kişiler üründen genel anlamda memnun olduklarını ve iyi bir temizleme sağladığını belirtmişlerdir. Fiyatının düşük olması nedeniyle tercih edilen ürünü bazı kullanıcıları sivilce yapması nedeniyle tercih etmemektedir. Sizde eğer bu ürünü kullandıysanız aşağıya yorum yaparak başkalarının da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

About guzelliginsirri

Ayrıca Kontrol Et!

Bebak Acı Badem Sütü Nasıl Kullanılır?

Uzun yıllardır hayatımızda olan fakat son dönemlerde değerini biraz daha fazla anlamış olduğumuz mucizevi ürünlerden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir