Anasayfa / Cilt Bakımı / Garnier Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi Nasıl Kullanılır?

Garnier Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi Nasıl Kullanılır?

Cildiniz Neme Doysan” diyerek her zaman farklı ürünleri ile alıcısını mutlu eden Garnier uzun zamandır kağıt yüz maskeleri ile cilt bakımı rutinini dengeleyen markalar arasında yer almaktadır. Her cilt tipi için bulunan kağıt yüz maskeleri yağlı, karma, normal ve kuru ciltler için ayrı ayrı şekilde satışa sunulmuştur. Bugün sizlere Garnier Nem Bombası Canlandırcı Kağıt Yüz Maskelerinin Kullanımı hakkında bilgiler sunarken aynı zamanda özelliklerinden de bahsediyor olacağız.

Garnier Nem Bombası Kağıt Yüz Maskesi Kullanımı

  1. Maskenin paketini açarak ardından maskenin beyaz tarafını temizlemiş olduğunuz cildinize uygulayın. Yani beyaz taraf yüzünüze gelecek şekilde yerleştirin. Mavi koruma alanı mutlaka dış tarafta kalmalıdır bu konuya dikkat ediniz.
  2. İkinci aşama olarak mavi olan koruma filmini çıkartın fakat beyaz taraf yüzündeyken bu işlemi uygulayın.
  3. Maskeyi yüzünüze göre ayarlayın zaten şekil olaral belli olduğundan dolayı zorlanmazsınız.
  4. Bu şekilde 15 dakika kadar bekleyin ve ardından maskeyi çıkartın.
  5. Paket içinde bulunan 1 haftalık serumu da 1 hafta boyunca düzenli şekilde kullanmaya özen gösterin.
  6. Paket tek kullanımlıktır. Zaten üzerinde yazmaktadır.

Garnier Nem Bombası Kağıt Yüz Maskesi Ne İşe Yarar?

Her yüz maskesinde olduğu gibi Garnier Nem Bombası Kağıt Yüz Maskesinin de amacı cilde derinlemesine bakım yaparak, ayrıca müthiş bir serinlik, ferahlık ve son derece iyi nem veren bir maske olma özelliği de taşımaktadır. Ürün karma ciltler, yağlı ciltler, kuru ve normal ciltler için farklı paketleri bulunur ve ayrıca istediğiniz her cilt sorununa çözüm olan C vitamini içerikliden yeşil çay içerikli maskesine kadar geniş ürün yelpazesi vardır. Sizlerde cildinizin ihtiyacı olan paketi ekonomik fiyatlar ile seçip alarak güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. Ayrıca bu ürünler dermotolojik olarak test edilmiş ve o şekilde piyasaya sürülmüştür.

Kuru Ciltler İçin Kullanmış Olduğum Nar Özlü Yoğun Nem Bombası Maskesi Deneyimlerim

Benim cildim aslında normal sayılır fakat; yaşadığım bölgenin coğrafi konumu nedeniyle gayet sert ve kuru havasınında etkisi ile kış aylarında çok kuru hale geliyor. Bu nedenden ötürü kullanmış olduğum Kuru Ciltler için Nar Özlü Yoğun Nem Bombası serisinde, paket üzerinde yazılan vaadlerin hemen hemen hepsinin gerçekleştiğini gördüm. Herhangi bir alerjik reaksiyona maruz kalmadığım gibi cildimi nemlendirmesi ve ferahlık hissi vermesi ürüne karşı tüm ön yargılarımı yerle bir ederek favori listeme eklenmiş oldu. Garnier
Kuru Ciltler için Nar Özlü Yoğun Nem Bombası Kağıt Maske son derece kolay kullanımı olan pratik şekilde hemen uygulanıp sonuç alınan bir maske çeşidir. Paketin içinden bir haftalık kullanım için çıkan nemlendirici serum da ayrıca beni mutlu etti. Sizde Garnier Nem Bombası serisinden ürün kullandıysanız düşüncelerinizi bizimle paylaşarak başkalarınında faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Başka yazıda buluşmak ümidiyle. Demlenmiş çay ile kirpik uzatma tarifi için tıklayın.

About guzelliginsirri

Ayrıca Kontrol Et!

Tüylenmeye Aslanpençesi İyi Gelir Mi

Bayanların ortak dertleri arasında yer alan tüyler; her ne kadar düzenli şekilde temizleniyor olsada hormonal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir