Anasayfa / Cilt Bakımı / Garnier Botanik Üzüm Suyu Temizleme Jeli İnceleme

Garnier Botanik Üzüm Suyu Temizleme Jeli İnceleme

Cilt bakımınız ve güzelliğiniz için yeni ürün arayışı içindeyseniz Garnier Botanik Temizleyici üzüm suyu özlü yüz yıkama jeline şans verme zamanınız gelmiş demektir. İçeriğinde ismindende anlaşıldığı gibi üzüm suyu özü bulunduğundan dolayı, cildinize çok iyi bakım yaparak ihtiyaç duyduğunuz günlük temizliği sizlere sunar. Zaten uygun fiyatlı olması nedeniylede aldığınız zaman pişman olsanız dahi fazla ücret ödememiş olursunuz.

Garnier Botanik Üzüm Suyu Temizleme Jeli Ne İşe Yarar?

Cildin temiz olması ve cilt yapınıza uygun olan temizleyici ürünlerin kullanılması cildiniz için olumlu olurken aynı zamanda sebum, ph dengesi, gözeneklerin sıkılaşması ve siyah noktaların azalması gibi iyi sonuçlara neden olmasıda yine kullanılan temizleyici jellerin özellikleri arasında yer alır. Fakat her yüz temizleme jeli aynı etkiyi bırakmaz hatta farklı kullanım sonucunda cildinize zarar verebilir. Bu yüzden yüz temizleme jellerini mutlaka ambalajında yazmış olduğu şekilde kullanmaya özen gösterin. Ayrıca temizlenmiş ve düzenli bakımı yapılmış bir ciltte sivilce ve akne oluşumu minimum seviyede olmaktadır.

Garnier Botanik Üzüm Suyu Temizleme jelide kaliteli yüz temizleme jellerinde olduğu gibi amacı cildi kirlerden arındırarak gözeneklerin sıkılaşmasıdır. Hatta üründe üzüm kokusu o kadar baskındır ki çoğu alıcısı üzüm kokusu için bu jeli kullanmaktadır. Ambalajının basmalı olması kolay kullanım olanağı sunmasıda zaten kullanıcısını mutlu ederken %96’lık kısmının doğal malzemelerden üretilmesi en önemli özellikleri arasında yer almaktadır. Her ne kadar doğallığını bu kadar uç noktalarda tutuyor olsada aslında Garnier Botanik Temizleyici Üzüm Suyunun içinde parfüm ve sls bulunmaktadır. Sls’nin karşısınada nedense açıklama olarak Hindistan cevizi yazıldığı görülmektedir. Bilindiği gibi sls cilt için oldukça kötü bir içeriktir.

Garnier Botanik Üzüm Suyu Jeli Kullanımı

Normal ve karma ciltler için kullanımı uygun olan üzüm suyu yıkama jelinin günde iki kere sabah ve akşam uygulanması önerilmektedir.
Zaten ambalajıında makyaj temizlemek içinde uygundur yazıyor olması ürünü hem temizleyici jel olarak hemde makyaj temizlemek için kullanıma uygun olduğunu göstermektedir. Düzenli ve üzerinde yazdığı gibi kullanıldığında Garnier Botanik üzüm suyu temizleme jeli kısa sürede etkisini göstermiş olacaktır.

Garnier Botanik Üzüm Suyu Temizleme Jeli Kullananlar

Ürünü kullananlar genelde ürünün ciltlerini iyi şekilde temizlediğini ve rahatlattığını belirtmişlerdir. Ayrıca birçok kullanıcısı diğer ürünlere kıyasla yani botanik serisinin diğer ürünlerine kıyasla üzüm suyu temizleme jeli olanının daha etkili olduğu ve ferahlık hissini daha iyi hissettirdiğini söylemişlerdir. Tek olumsuzluk yanı olarak ise sadece yapış yapış hissi verdiğini ve ciltte uzun süre kaldığında hafif yanma hissi bıraktığını çeşitli forumlarda dile getirmişlerdir. Sizlerde Garnier Botanik üzüm suyu temizleme jelini kullandıysanız başkalarınında faydalanabilmesi için aşağıdaki yorum kısmına yorum bırakabilirsiniz. Başka bilgilendirici ürün incelemesinde görüşmek üzere..

About guzelliginsirri

Ayrıca Kontrol Et!

Tüylenmeye Aslanpençesi İyi Gelir Mi

Bayanların ortak dertleri arasında yer alan tüyler; her ne kadar düzenli şekilde temizleniyor olsada hormonal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir