Anasayfa / Cilt Bakımı / Ergenlik Sivilceleri İçin Isana Serisi Kullanımı

Ergenlik Sivilceleri İçin Isana Serisi Kullanımı

Ergenlik döneminde çıkan sivilcelerin çıkma nedeni çoğunlukla hormonlara bağlı olsada, düzenli cilt bakımı yapılarak kontrol altına alınabilir. Çünkü vücut ergenlik döneminde androjen adı verilen hormonları üreterek ciltte özellikle yüz bölgesinde sivilcelere neden olarak istemediğiniz görünümlere neden olur. Bu yüzden ergenlik sivilcelerinin ilerlemeden kontrol altına alınabilmesi için güvendiğiniz kremler veya cilt bakım ürünleri ile düzenli şekilde cildinizi temizleyerek bakımını yapmalısız. Ergenlik sivilceleri için Isana serisi sizin aradığınız ürünler olabilir, çünkü ürünün vaadlerine bakıldığında başta ergenlik sivilceleri ve akneler olmak üzere bir çok cilt sorununa düzenli kullanım sonrası etki etmektedir. Bugün sizlere Ergenlik sivilcelerine karşı Isana serisi nasıl kullanılmalı bu konuda bilgiler sunacağız.

Ergenlik Sivilcelerine Karşı Isana Ürünleri Kullanımı

Isana ürünlerinin sivilceli bir cilde etki edebilmesi için ilk olarak düzenli şekilde kullanılması gerekmektedir. Aşağıda yer alan ve seride birbirlerini tamamlayan ürünlerin kullanım şekli buluyor sizlerde bu kullanım şekilleri ile cilt problemlerinizden kurtulabilirsiniz.

  • İlk yapmanız gereken cildinizi güzelce yıkayarak, kir ve makyajdan arındırmak. Ardından ise gündüz bakım kremi olarak gündüzleri Isana Young Active Clear sivilce önleyici nemlendirici bakım kremini cildinize sürmek olsun.
  • Akşam ise tekrar cildinizi derinlemesine yıkayın temizleyin. Sonra Isana Young S.O.S. Clear Extra Starke temizleme pedlerinden bir adet alarak yüzünüzü bu ped ile silerek daha sonra pedi çöpe atın. Hemen ardından Isana Young Active Clear sivilce önleyici yoğun gece kremini cildinize güzelce masaj yaparak yedirin.
  • Bu bakımları her gün düzenli şekilde yapmaya özen gösterin ayrınca haftada iki kere olmak koşuluyla banyo sonrası Isana Aktiv Kohle peelingi uygulamayı ihmal etmeyin. Peling için banyodan çıktıktan hemen sonra uygulamak gözenekler içim daha etkilidir. Isana Young Aktiv Kohle peelingi yüzünüze masaj yaparak yayın ve 20 dakika bekledikten sonra bol su ile cildinizi durulayın. Ardından ISANA YOUNG S.O.S. Clear Extra Starke temizleme pedlerinden bir tane alarak yüzünüzü silin.

Isana Young Active Clear Sivilce Önleyici Nemlendirici Gündüz Bakım Kremi Ne İşe Yarar?

Isana Young serisinin akneli ve sivilceli ciltler için piyasaya sürmüş olduğu, salisilik asit ve çinko içeren nemlendirici gündüz bakım kremidir. Ürünün tek başına kullanımı pek etkili olmayabilir bu yüzden mutlaka yukarıda belirtilen şekilde düzenli kullanılması gerekir. Ürün başta sivilce problemleri olmak üzere cilt yüzeyinde yağ dengesini sağlayarak daha sağlıklı bir görünümü kavuşmanızı sağlar.

Isana Young Yoğun Bakım Gece Kremi Ne İşe Yarar?

Geceleri cildin yenilenme zamanı olduğundan dolayı geceleri cilt bakımı için oldukça önemli zaman dilimidir. Özellikle gündüz makyaj yapan kişiler geceleri bu tür bakımlar yaparak daha sağlıklı cilde konuşabilirler. Isana Young Yoğun Bakım Gece Kremi’de sivilceli ciltler için kullanılan ve oldukça etkisi olan bir üründür. Yoğun kıvama sahip olan ürün gece boyunca cilde derinlemesine bakım yaparak sabah daha mat ve pürüzsüz bir cildi size vaadeder.

Isana Young S.O.S. Clear Extra Starke Temizleme Pedi Ne İşe Yarar?

Yağlı ve sivilceli ciltler için kullanılan ürün özel olarak geliştirilmiştir. Ayrıca özel içerik formülü ve çinko içerikli olması nedeniyle cilt yüzeyinde sebum oluşumunu engellemektedir. Cilt yüzeyindeki sorunların giderilmesi için mutlaka düzenli şekilde kullanılması gerekmektedir.

Isana Young Active Kohle peelingi Ne İşe Yarar?

Son dönemlerde sıklıkla peelingler içinde kullanılan aktif kömürün yer aldığı Isana Young Active Kohle peelingi oldukça etkili ve faydalı bir peelindir. Kullanım sonrası ciltteki sorunları minimum seviyeye indiren ürünün etkili olabilmesi icin mutlaka düzenli kullanılması gerekiyor. Peeling cilde masaj yapılarak uygulanır ve yaklaşık olarak 15 ile 20 dakika sonra ılık bol su ile durulanır. Kullanım sonrası nemledirici kremlerin kullanılması ile Isana Young Active Kohle peelingin etkisi çok daha iyi olacaktır.

About guzelliginsirri

Ayrıca Kontrol Et!

Tüylenmeye Aslanpençesi İyi Gelir Mi

Bayanların ortak dertleri arasında yer alan tüyler; her ne kadar düzenli şekilde temizleniyor olsada hormonal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir