Anasayfa / Cilt Bakımı / Decubal Dudak Ve Kuru Bölge Balmı Kullanımı

Decubal Dudak Ve Kuru Bölge Balmı Kullanımı

Dudak ve Kuru Bölge Balmı olarak isimlendirilen Decubal dudak bölgesi ürünü; bölgesel olan kuruluklar, çatlamış veya yıpranmış haldeki dudaklara büyük oranda etki ederek daha sağlıklı dudaklara sahip olunmasını sağlar. İçeriğinde papatya özleri ve cildin yenilenmesini sağlayan E vitamini ile lanolin bulunduğu için uygulandığı bölgenin kuruluğunu engeller. Decubal Dudak ve Kuru Bölge Balmını eczane veya kozmetik ürünleri satan yerlerde rahatlıkla bulabilirsiniz. Fakat alacağınız ürünün mutlaka güvenilir yerlerden olmasına dikkat ediniz.

Decubal Dudak Ve Kuru Bölge Balmı Özellikleri

Dudak çatlamasına iyi gelen krem veya dudak kuruluğuna iyi gelen krem arayışı içindeyseniz bu ürün tam size göre. Aşırı dudak kuruluğu ve çatlakları olan kişilerin kullanacağı ürün normal düzeyde olan kuruluğa karşı fazla gelebilir. Özellikle az miktarda kullanım sonrası bir günde dudakları yumuşattığı için istenilen zaman dilimde kullanılabilir. Ayrıca yağlı bir his vermeyeceği için gün boyu dudaklarınızda yağlıymış hissi vermeyecektir. Decubal dudak balmı sadece nemlendirme özelliğini yerine getirmiyor aynı zamanda dudaklardaki uçuk ve benzeri rahatsızlıklarada çok iyi gelmektedir. Hatta ürün uygulandıktan sonra daha dolgun hissi vereceği için dudaklarınızda doğal görünümlü dolgunluk oluşacaktır. Balmın ambalaj şekli küçük görünüyor fakat içeriği yoğun olduğundan dolayı çok uzun süre kullanmanıza olanak sağlayacaktır. Zaten yapısı vazelin kıvamında ve kolaylıkla sürülebilir.

Decubal Dudak Ve Kuru Bölge Balmı Nasıl Kullanılır?

Decubal dudak ve kuru bölge balmı sorunlu bölgeye ince tabaka halinde sürülen kremsi yapıda üründür. Dudaklar dışında kuru bölgeler yani tırnak dipleri veya el çatlaklarınada nemlendirmek için kullanılabilir. Özellikle iyi bir nemlendirici olması nedeniyle dermatologların önermiş olduğu Decubal dudak balmı temiz içeriğe sahiptir. Çok kuru dudaklarda ve kuru bölgelerde sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere kullanıma uygundur.

Dudak Çatlamasına İyi Gelen Decubal Kullananlar

Decubal Dudak Ve Kuru Bölge Balmı kullananlar hemen hemen herkes çok memnun kalmış ve etrafındakilere ürünü önermişlerdir. Özellikle kronik şekilde dudak çatlağı veya kuruluğu olan kişiler ürünü kullanmaya başladıktan kısa süre sonra bu sorunlarından tamamen kurtulduklarını belirtmişlerdir. Decubal markası kullanıcılarını memnun ettiği için daha önce kullananlar kullanmaya devam etmektedirler.
Decubal kuru ve hassas ciltler için kullananlarında yine çok faydasını gördüklerini hatta kullanım sonrası daha dolgun dudak yapıları olduğunu belirtmişlerdir. Bazı kullanıcıları ise dudaklarına uyguladıktam sonra yağlı görünümde olduğunu ve bu görünümden rahatsız olduklarını paylaşmışlardır. Sizde Decubal Dudak Balmını denediyseniz aşağıdaki yorum kısmına yorum yaparak başkalarınında önerilerinizden yararlanmalarını sağlayabilirsiniz. Başka güzellik sırları ile ilgili yazımızda görüşmek üzere.

About guzelliginsirri

Ayrıca Kontrol Et!

Tüylenmeye Aslanpençesi İyi Gelir Mi

Bayanların ortak dertleri arasında yer alan tüyler; her ne kadar düzenli şekilde temizleniyor olsada hormonal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir