Anasayfa / Cilt Bakımı / Cire Aseptine Ayak Bakım Kremi Kullananlar

Cire Aseptine Ayak Bakım Kremi Kullananlar

Kuru, yıpranmış veya çatlamış olan ayaklara derinlemesine bakım yaparak onaran Cire Aseptine Ayak Bakım Kremi; özellikle kış boyu ayakkabı içine hapsolan ayakların en büyük kurtarıcısı oluyor. Düzenli kullanım sonrasında ayaklara sağlıklı ve ve pürüzsüz bir görünüm kazandıran ürünün en büyük avantajı cilde zarar vermeden bu bakımı yapıyor olmasıdır. Ayak bakımı için faydalı bir ürün olduğu için bugün sizlere Cire Aseptine Ayak Bakım Kreminin incelemesini yapıyor olacağız.

Cire Aseptine Ayak Bakım Kremi Nedir Ne İşe Yarar?

Vücut bakımı yapılırken genelde ihmal edilen ayak bakımı; aslında gün içerisinde saatlerce üzerinde durulduğu ve özellikle kış aylarında ayakkabı içinde hapis kaldığı için aslında  en özenli şekilde bakımı yapılması gereken yerlerden birisidir. Çünkü bakımı yapılmayan ayaklarda kuruluk problemi, topuk çatlakları ve nasır görülme sıklığı her geçen gün artmaktadır. Bu yüzden ayak bakımı yapılmalı ve Cire Aseptine Ayak Bakım Kremi gibi nemlendirici kremler ile nemlendirilmelidir. Düzenli şekilde nemlendirilen ayaklar ise zamanla bakımlı ve çatlaksız hale gelecektir. Cire Aseptine Ayak Bakım Kreminin görevi isminden de anlaşıldığı gibi ayak bakımı yapmaktır. Kremin içeriğindeki  Üre ve Aloe Vera özleri bulunarak çok kuru haldeki ayaklara bakım yaparak aynı zamanda yıpranmış ayak ve topukları nemlendirmektir. Böylece derinlemesine nemlenen ayaklar yumuşayıp hoş bir görünüm kazanacaktır. İlk kullanımdam itibaren etkisini gösteren krem topuklar üzerinde kalınlaşmış tabakayıda soymaktadır.

Cire Aseptine Ayak Bakım Kremi Kullananlar

Ürünü kullanan hemen hemen herkes ayaklarındaki yumuşamayı ve rahatlığı belirtmiştir. Hatta ekonomik fiyatta satılıyor olması nedeniyle aldıktan sonra bütün bir kış boyunca rahatlıkla ve bol miktarda kullandıklarını yorumlayan kullanıcıları ayaklarındaki istenmedikleri görünümün çok kısa sürede ortadan kaybolduğunu yorumlamışlardır. Cire Aseptine Ayak Bakım Kreminin geçmişi çok eski dönemlere dayandığı için hemen hemen herkes tarafından bilinen ve kullanılan bir krem olma özelliği taşımaktadır. Bende ürünü her dönem olmasa dahi ihtiyaç duyduğum dönemlerde alarak kullanıyorum. Ürün zaten yapısı itibariyle kolay kullanılıyor ve kullanmaya başladıktan çok kısa süre sonra etkisini gösteriyor. Özellikle güzel kokusu kendisine hayran bırakarak ayaklarda hoş bir kokunun olmasını sağlıyor.

Cire Aseptine Ayak Bakım Kremi Nasıl Kullanılır?

Krem yapısı itibariyle zaten kolay şekilde uygulanmaktadır. Akşam yatarken veya sabah uyandığınızda  yıkanmış ve kurumuş ayaklarınıza kremi uygulayın ve cilt kremi emene kadar bekleyin. Eğer ayaklarınız çok kuruysa günde 3 kere de uygulayabilirsiniz. İçeriğinde paraben türünde bir madde olmadığı için rahatlıkla kullanılabilir. Hafif bir parfüm kokusu olduğu için kokusuna hayran kalacaksınız. Sizde Cire Aseptine Ayak Bakım Kremini kullandıysanız aşağıya yorum yaparak başkalarınında fikir sahibi olmasını sağlayabilirsiniz. Başka farklı bir ürün incelemesinde görüşmek üzere.

About guzelliginsirri

Ayrıca Kontrol Et!

Tüylenmeye Aslanpençesi İyi Gelir Mi

Bayanların ortak dertleri arasında yer alan tüyler; her ne kadar düzenli şekilde temizleniyor olsada hormonal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir