Anasayfa / Saç Bakımı / Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuan Kullananlar

Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuan Kullananlar

Sağlıklı, gür ve bakımlı saçlar hem kadın hemde erkeklerin hayali olduğu için Bioxcin bu isteklere cevap vermek için siyah sarımsak ekstresi ile harika bir şampuan çıkarmış böylece içerğindeki siyah sarımsak ekstresi ile saç dökülmesini minimum seviyeye çekmiştir. Ayrıca cansız cılız saç köklerini derinlemesine besleyen şampuan sizlere dökülme karşıtı bakım sağlar. Sizde yıpranmış saçlara bakım sağlayarak daha canlı ve daha ışıltı saçlar istiyorsanız Bioxcinin siyah sarımsaklı şampuanını kullanabilirsiniz.

Bioxcin Sarımsaklı Şampuan Özellikleri

Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuanın satışı 300 mililitrelik geniş ağızlı plastik şişelerde olur. Ürünün içeriği kullanıcısının daha iyi verim alabilmesi için saç bakımı kreminden saç bakım serumuna kadar olan faydalı bileşenleri bulundurur. Özellimle içeriğinde bulunan saç bakım serumu ekstradan ürün almanızı engellemiş olur. Saç dökülmesini engelleyen Bioxcin siyah sarımsak ekstreli şampuan ayrıca multivitamin ve multimineral ler ile birleştirilerek piyasaya daha güçlü şekilde sunulmuştur. Cansız sac kökleri i canlandıran mucizevi formülün fiyatı 39 TLden başlayarak satılmaktadır. Bioxcin Siyah Sarımsak Şampuanının genel özellikleri ise şunlardır;

  • Tüm saç tiplerine hitap eden yapısı ile bütün saçlarda rahatlıkla kullanılabilir.
  • Saçlari besleyen bütün amino asitleri bu şampuanında kullanmışlardır.
  • Saçları derinlemesine besler ve canlanmasına yardım eder.
  • Kepek gibi saç sorunlarını kökünden halleder.
  • Saçın ph dengesini ayarlar ve saçı canlı tutar.
  • Mat ve yıpranmış görünümü alarak canlılı ve parlaklık verir.
  • Hava koşulları, saç boyama veya herhangi bir nedene bağlı olarak gelişen saç problemerine fayda sağlayarak yıpranmış saçları onarır.

Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuan Nasıl Kullanılır?

Şampuanın kullanımı için özel bir işleme gerek yoktur. Haricen kullanıldığı için başka herhangi bir şampuan veya krem ile karıştırılmadan direkt olarak saça uygulanır. Şampuanın saç derisine indiği kontrol edilmeli ve ayrıca saçlara masaj yaparak köpürtülmelidir. Köpürtme işlemi bittikten sonra bol su ile durulanmalıdır. Suyun derecesi mutlaka düşük olmalı ve şampuanın temizlenmesi için bol su kullanılması gerekir. Eğer cildinizde herhangi bir alerjik reaksiyona rastlarsanız mutlaka kullanımi durdurarak gerekli önlemleri alınız. Şampuana alerjiniz olup olmadığını kontrol etmek için şampuanı az miktarda bir gün kullanıp deneyimleyebilirsiniz.

About guzelliginsirri

Ayrıca Kontrol Et!

Biotin Şampuan Kullananlar

Güzellik sırları içinde en çok dikkat ettiğimiz saçlarımız, malesef kötü hava koşulları veya farklı nedenlere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir