Anasayfa / Cilt Bakımı / Bioderma Sebium Global Krem Kullananlar

Bioderma Sebium Global Krem Kullananlar

Güzellik sırları için önemli kremlerdrn birisi olan olan Bioderma Sebium Global Krem cilt yüzeyinde sebum dengesini ayarlayarak, sivilce akne gibi sorunları engellemektedir. Ayrıca yağlı ciltler için iyi bir nemlendirici olan kremi sizlerde kullanarak cilt sorunlarınızı ortadan kaldırabilir ve güzelliğinizi daha da ön plana çıkarabilirisiniz.

Bioderma Sebium Global Krem Nedir Ne İçin Kullanılır?

Ürün yüz bölgesi için nemlendirici krem olma özelliğinin yanında; sivilceli, akneli ciltlerde lekeleri kızarıklıkları önleyerek aynı zamanda sivilce ve aknelere çözüm sunmaktadır. Ciltte sebum dengesini sağlayan ürün oluşabilecek herhangi bir cilt sorununuda önlemektedir. Örneğin yeni oluşmaya başlayan sivilceye düzenli şekilde kullanıldığında kısa sürede sivilceden eser kalmayacaktır. Her üründe olduğu gibi bu tip ürünlerinde mutlaka düzenli şekilde üzerinde yazdığı gibi kullanılması gerekmektedir. Aksi halde krem cildinize çok etkili olmayabilir. Zaten Bioderma dermokozmetik alanında çok başarılı bir marka olduğu için kullandıktan kısa süre sonra farkı rahatlıkla hissediyor olacaksınız. Bioderma Sebium Global Krem özellikleri ve ise şu şekildedir:

  • Ciltdeki sebum dengesini ayaralayan krem; akneli veya sivilceli cildin sebum dengesini kullanım sonrasında sağlıklı bir cilt sebum dengesine getirerek oluşabilecek cilt sorunları önüne geçer.
  • Yeni nesil nemlendirci kremlerden olan ve cilt pürüzlerini minimmum seviyeye getiren biyolojik yapısı bulunur.
  • Makyaj altına nemlendirici olarak kullanılabilir.
  • Göz içi ve göz çevresi için uygun değildir bu yüzden temastan kaçınılmalıdır.
  • Bioderma Sebium Global Krem günde ihtiyaca göre bir veya iki kere kullanılabilir.
  • İçinde bulunan Çinko Glukonat ve Enoksolon bileşenleri cilt için yatıştırmaya ve kızarıklığı engellemeye yardımcı olur.

Bioderma Sebium Global Krem Kullanımı

Ürünün hafif yapısı var, bu yüzden rahatlıkla kullanılabilir ve anında etki eden bir yapısı bulunmaktadır. Eğer sivilce için kullanacksanız, sivilce üzerine sürüldüğü ilk saniyelerde yanma yapabilir fakat yanma ciddi bir yanma değildir. Hafif yoğunlukta olan yapısı ile kolay sürülen ürünü ince tabaka halinde günde bir veya iki kere uygulayabilirsiniz.

Bioderma Sebium Global Krem Kullananlar

Her üründe olduğu gibi Bioderma Sebium Global Kremi kullanan kişilerinde ürüne karşı farklı bakış açıları bulunuyor. Fakat bu bakış açılarının hiç birinde olumsuz bir görüş olmadığından dolayı ürünü sizlerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ürünü kullanan çoğu alıcısı sivilce ve akne gibi sorunlarının tamamen ortadan kalktığını belirtirken bazı kullanıcısıda nemlendirme özelliğini çok iyi bulmuştur. Özellikle sivilce oluşumunu engelleyen yapısı kullanıcısı tarafından en çok beğeni toplarken akneleride minimum seviyeye indirmesi yine alıcısını mutlu etmektedir. Bioderma zaten cilt bakım ürünlerinde çok iyi bir marka olduğundan dolayı cilt bakımı için gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

About guzelliginsirri

Ayrıca Kontrol Et!

Tüylenmeye Aslanpençesi İyi Gelir Mi

Bayanların ortak dertleri arasında yer alan tüyler; her ne kadar düzenli şekilde temizleniyor olsada hormonal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir