Bioder Tüy Azaltıcı Kür Nasıl Kullanılır?

Kişisel bakımına özen gösteren herkes güzelliğine güzellik katmak ve en zahmetsiz yöntemler ile bakımını yapmak istemiştir. Bu konu için yüzyıllardır kadın ve erkekler güzelliklerini ön planda tutmak adına çeşitli yöntemlere başvurmuş ve kendisi için en iyi olanı seçmiştir. Özellikle kadınlar için son derece rahatsız bir durum olan tüy sorununada güzellik uzmanları ağda, tüy dökücü kremler veya lazer epilasyon gibi yöntemler ile çözüm bulmuş fakat lazerin ücretinin fazla olması, ağdanın can yakması nedeniyle insanların farklı arayış içine girmelerine neden olmuştur. Tüy azaltıcı kremler veya tüy azaltıcı serumlar bu eksikliğin yerini doldurarak tüylerin azalmasını sağlamıştır. Aşağıda sizlere Bioder Biocure tüy azaltıcı kür nasıl kullanılır, Bioder Biocure tüy azaltıcı kullananların yorumları nelerdir hakkında bilgiler sunacağız.

Bioder Tüy Azaltıcı İşe Yarıyor Mu?

Bioder ve diğer markalar ürettikleri tüy azaltıcı krem ve serum gibi ürünleri ile tüy sorunu olan insanları hem ağdanın zahmetinden, hem de lazer epilasyona verecekleri paralardan kurtarmış oluyor. Bioder tüy azaltıcı serum işe yarıyor mu diye düşünüyorsanız eğer bunun cevabı evettir. Fakat düzenli ve doğru kullanım sonucunda tüy azaltıcı serum işe yarar. Aksi halde aklınıza geldikçe sürer veya yanlış kullanırsanız o zaman bu ürüne boşuna para vermiş olursunuz. Ayrıca ürünün vücut ve yüz bölgesi için ayrı paketleri vardır.

Tüy Azaltıcı Serumları Kimler Kullanabilir?

İstenmeyen tüy sorunu olan hemen hemen herkesin rahatlıkla kullanabileceği ürünleri kadın erkek rahatlıkla kullanabilir. Hatta her cilt tipine uygun olduğu için her cilt tipinde kullanabilirsiniz.

Bioder Biocure Tüy Azaltıcı Kür Ne İşe Yarar

Bioder tüy azaltıcı kür, içeriğindeki bitkisel yağlar sayesinde tüylerin çıkma hızını yavaşlatırken aynı zamanda tüylerin kökünü zamanla kurutarak tüylerin daha ince ve güçsüz çıkmasını sağlar. Kür içindeki bileşenler sayesinde sayesinde Bioder tüy azaltıcı kür cildi yatıştırır, nemlendirir ve ipeksi bir yumuşaklık sağlar. Ayrıca epilasyon sonrasında sadece ve sadece üç gün gibi kısa kullanım sonrası tüylerin görünümünde gözle görülür azalma ve incelme sağlar. Ürün kullanım sonrası sadece kıl foliküllerini etki ettiği için cilde zarar vermez.

Bioder Tüy Azaltıcı Kür Nasıl Kullanılır?

Biocure tüy azaltıcı kürün kullanımı son derece kolay olmakla birlikte düzenli şekilde kullanmaya özen gösterilmesi gerekir. Yapılması gerekenler ise; tüylerinizi kökünden aldıktan sonra ( ağda, cımbız gibi) ilk üç gün temiz cildenize aşağıdaki sıra ile uygulanır. Tüylerinizi aldığınız gün başlayınız.

1.gün : Tüy Azaltıcı yağ
2.gün : Tüy Azaltıcı serum
3.gün : Tüy Azaltıcı losyon

Üç gün boyunca yukarıda yazılan şekilde sırasıyla kullanılması gerekiyor. Ürünlerin her birinden yeterli miktarda alarak ağda veya cımbız ile temizlenmiş kuru ve temiz bölgeye masaj yapılarak uygulayın. Uygulama sonrasında cildinizi asla yıkamayın. Ayrıca ağda ve cımbız gibi kökünden alınmamış kıl köklerine Bioder tüy azaltıcı kürün etkisi olmaz. O yüzden tüy dökücü krem sonrasında kullanmayınız.

Bioder Tüy Azaltıcı Kür Kullananlar

Ürünü kullanan kişiler üründen memnun kaldıklarını ve düzenli kullanım sonrası uzun süre tüylerin çıkmadığını çeşitli form sitelerinde paylaşmışlardır. Ayrıca bir şişenin dört ay kadar uzun süre rahatlıkla yettiği ve uygun fiyatlı olduğundan dolayı tercihlerinin bu yönde olduğunu belirtmişlerdir. Genel olarak değerlendirildiğinde Bioder Biocure tüy azaltıcı kür kullananlar tüylerini alırken eskiye göre çok daha az acı hissettiklerini, tüylerin gözle görülür şekilde azaldığını ve tüylerin çıkma süresinin eskiye göre daha uzun süre olduğunu söylemişlerdir. Sizlerde bu ürünü kullandıysanız aşağıdaki yorum kısmına yorum yaparak fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Tonikten sonra krem sürülür mü öğrenmek için tıklayın.

About guzelliginsirri

Ayrıca Kontrol Et!

Tüylenmeye Aslanpençesi İyi Gelir Mi

Bayanların ortak dertleri arasında yer alan tüyler; her ne kadar düzenli şekilde temizleniyor olsada hormonal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir