Bioder Karınca Yumurtası Yağı Nasıl Kullanılır?

Kadınlar yüzyıllardır istenmeyen tüylerine farklı çözümler bularak tüylerinden kurtulmak için bir çok yöntem denemiş ve sonucunda bu zahmetli ve acı veren duruma karınca yumurtası yağı ile farklı boyut kazandırmıştır. Karınca yumurtası yağını ilk olarak İranlı bayanlar keşfetmiş ve son yıllardada ülkemizde kadın erkek farketmeksizim hemen herkesin gözde epilasyon ürünleri arasında yer almayı başarmıştır. Bugün sizlere Bioder Tüy Azaltıcı Karınca Yumurtası Yağı 30 ml hakkımda bilgiler sunarak nasıl kullanması gerektiği hakkında bilgiler sunacağız.

Bioder Karınca Yumurtası Yağı Nasıl Kullanılır?

Doğal tüy azaltıcı bir yağ olarak piyasalarda kendine yer edinen ürünün en büyük özelliği zaten adından da belli olduğu gibi tüyleri azaltârak zamanla tüylerin yok olmasına sağlamaktır. Bioder karınca yumurtası yağının kullanımı oldukça basittir ve istenmeyen tüylere kalıcı çözümler sunar. Yapmanız gereken işlem ise tüylerinizi kökünden aldıktan sonra bir ay içinde sadece üç gün boyunca Bioder serum kullanmaktır.

Yani tüylerinizi ağda veya cımbız gibi epilasyon aleti ile kökünden alın, ardından tüylerinizi aldığınız günden itibaren üç gün boyunca serumu kullanın. Üç gün bitince ara vererek tekrar tüylerinizin çıkmasını bekleyin. Bu şekilde tüyler tekrar alınabilir hale geldiğinde işleminizi tekrar edin. Düzenli ve doğru şekilde kullandığınızda tüylerinizi 6 ayda %56 oranında azaltacaktır.

Ürünü cildinize uygularken dairesel masaj hareketleri ile istenilen bölgeye uygulayabilirsiniz. Sizlere uzun süre boyunca pürüzsüzlük sağlayacağı gibi kıl ve her ten rengindede rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca sarı ve ince tüylere sahip olan kişilerde sonuç daha da etkilidir.

Karınca Yumurtası Yağı Yüze Sürülür Mü?

Karınca yumurtası yağı yüze sürülür mü diye düşünüyorsanız eğer; cevabı için yüzünüzde bir kesik ya da yara olmaması gerekiyor. Yüzünüze ağda yaptıktan sonra düzenli ve dairesel hareketler ile yağı cildinize uygulayın. Aynı diğer bölgelerinizde olduğu gibi karınca yumurtası yağını yüzünüze uygularken 3 gün boyunca uygulamaya özen gösterin. Düzenli olarak kullandığınız takdirde tüylerin sıklığında azalma olduğunu göreceksiniz.

Bioder Karınca Yumurtası Yağı Kaç Gün Kullanılır?

İstenmeyen tüylerinizi kökünden aldıktan sonra başlamak üzere kullanımı üç gündür. Üç günden fazla kullanımını ektra bir fayda sağlamayacaktır. Çünķü kıl folekülleri ķıllar kökünden alındıktan üç sonra yavaş yavaş oluşmaya başlar.

Bioder Tüy Azaltıcı Karınca Yumurtası Yağı Kullananlar

Ürünü kullanan hemen hemen herkes ürünün kalitesinden ve etkisinden çeşitli form sitelerinde bahsetmiştir. Genel anlamda düzenli kullandıklarında tüylerinde ciddi oranda azalma ve incelme olduğunu dile getiren kullanıcıları kolay kullanımda olması ile ürünü favorilerine eklemiştir. Bazı kullanıcılar lazer epilasyon ile uğraşmaktan ise bu şekilde karınca yumurtası yağı ile aynı sonuca uzun vadelide olsa ulaştıklarını bildirmişlerdir. Sizlerde bu ürünu kullandıysanız yorum kısmına yorum yaparak başkalarınında faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Başka yazıda görüşmek üzere 🙂

About guzelliginsirri

Ayrıca Kontrol Et!

Bebak Acı Badem Sütü Nasıl Kullanılır?

Uzun yıllardır hayatımızda olan fakat son dönemlerde değerini biraz daha fazla anlamış olduğumuz mucizevi ürünlerden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir