Anasayfa / Cilt Bakımı / Beauty Formulas Kömürlü Maskesi Nasıl Kullanılır?

Beauty Formulas Kömürlü Maskesi Nasıl Kullanılır?

Güzellik herkes için önemli bir ayrıntı olduğundan dolayı; herkes kendince yöntemler geliştirerek güzelliğine güzellik katar. Sizlerde güzelliğinize güzellik katmak ve cildinizin ışıltısına ışık katmak istiyorsanız kullanacağınız bazı ürünler ile bu durumu destekleyebilirsiniz. Özellikle ciltte ki fazla yağı emerek cildi derinlemesine temizleyen Beauty Formulas Kömürlü Maskesini kullanarak cildinizin nasıl parladığını göreceksiniz.

Beauty Formulas Kömürlü Maskesi Özellikleri

İçerisinde kömür ve kil bulunan maske cilde o kadar fayda sağlıyor ki kullanan herkese adeta bebeksi bir cilt vaad ediyor. Çünkü cildi arındırmak için doğal bir mucize olan kömür kullanılmaktadır ve kömür karbon olduğundan dolayı cilt bakım ürünlerindeki kullanım amacı emiş gücünü artırmasıdır. Kullanılan kömür basitçe aktive edilmiş karbon olarak ürün içinde bulunduğu için zaten cildinize zararı olmayacaktır, bu konuda herhangi bir kuşkunuz olmasın. Ayrıca ürün doğal kaolin kili ve aktif kömür kombinasyonu ile formüle edilmiştir bu sayede cildinizdeki fazla yağı emerek cilt yüzeyini temizleyecektir. Beauty Formulas Charcoal Clay maskesi Koalin kili ve Aktif kömür bileşimi ile bir araya getiripmiş olup aynı zamanda bu şekilde formüle edildiğinden dolayı güçlü bir maske çeşididir. Böylece ciltteki kirliliği temizlemeye yardımcı olarak ayrıca tıkanmış gözenekleri açmaya yardım eder.

Beauty Formulas Charcoal Clay Maskesi Kullanımı

Beauty Formulas Charcoal Clay maskesini kullanmak için ürünü temizlemiş olduğunuz cildinize ince olacak şekilde sürün. Cildinizin kuru veya nemli olması herhangi bir sorun oluşturmaz o yüzden istediğiniz şekilde ürünü kullanabilirsiniz. Ayrıca ürünü kullanırken göz altları ve dudak çevresi haricinde yüzünüzde her yere sürerek yaklaşık 10 dakika kadar bekleyin. Bekledikten sonra ılık su ile cildinizi durulayın. Bu esnada Beauty Formulas Charcoal Clay kömür maskesi uygulanan yerlerde yanma olabilir bu konuda endişeniz olmasın. Cildinizi arındırdıktam sonra istediğiniz nemlendiricinizi sürerek günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz. Ürünün cildinizde yanma yapmasının nedeni ise yoğu n olması ayrıca kil ile kömürün aynı anda kullanılmasıdır. Beauty Formulas kömür maskesini düzenli olarak haftada 1 kere uyguladığınızda parlak bir cilde sahip olabilirsiniz.

Ürün orta kremsi bir kıvama sahip olarak tüpte satışı yapılmaktadır. Ayrıca maske koyu gri renk düzenine sahip olarak mikro siyah kömür parçacıkları ile kombine edilmiştir. Cilde kolay yayılmasını sağlamak için ürün pürüzsüz doku ile üretilmiş olarak kaolin kokusina sahiptir.

Aktif Kömürlü Güzellik Formülleri Kil Maskesinin Avantajları

 • Sağlam şekilde paketlemiştir böylece istenilen yere taşınabilir.
 • Fiyati diğer markalara göre daha uygundur.
 • Kolayca şekilde yayılabilen hafif kremsi bir yapıya sahiptir.
 • Uygulandıktam sonra çabuk kurur.
  Cildi canlandırır.
 • Gözeneklerdeki kiri temizler.
 • Ciltdeki fazla yağı emerek hafiflik ve ferahlık verir.
 • Donuk ve yorgun yüze taze bir parlaklık verir.
 • Gözeneklerdeki tıkanıklığı açar.
 • Yağlı ciktlerdeki fazla yağı emerek daha temiz cilt dokusu sunar.

About guzelliginsirri

Ayrıca Kontrol Et!

Tüylenmeye Aslanpençesi İyi Gelir Mi

Bayanların ortak dertleri arasında yer alan tüyler; her ne kadar düzenli şekilde temizleniyor olsada hormonal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir