Arko Nem Hindistan Cevizi Yağı Kremi Yüze Sürülür Mü?

E vitamin bakımından zengin olan hindistan cevizi yağı Arko nem değerli yağlar serisinde olan ve el, yüz ve vücut kremi olarak satılmaktadır. Hızlı emilen formülü sayesinde yağlılık hissi bırakmadan cildinizi nemlendirir ve ayrıca uygulandıktan sonra 24 saat boyunca cildinizin nemli kalmasını sağlar.

Arko Nem Hindistan Cevizi Yağlı Krem Özellikleri

  • Hızlı emilen formülü ile cildinizde kesinlikle yağlılık hissi bırakmayam yapısı vardır.
  • Hindistan cevizinin güzel kokusunu bilmeyen yoktur herhalde bu güzel hindistan cevizi kokusunu teninize hapseder.
  • Cildinizin nemlenmesini sağlar ayrıca cildinizin nem dengesini korumaya yardımcı olur.
  • Krem el, yüz ve vücut için kullanıma uygundur.
  • Cildinize pürüzsüzlük etkisi yapar.
    Herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmaz. Fakat yinede siz uygulamadan önce mutlaka ufak bir parça olarak cildinize uygulayın.

Arko Nem Hindistan Cevizi Yağlı KremCilde Etkileri

Soğuk hava veya sıcak havalarda ciltte oluşan kuruluğa karşı kullanacağınız Arko değerli yağlar serisi içinde hindistan cevizi yağı bu kuruluğu gidermek için harika nemlendiricilerden birisidir. Özellikle eller yıkandıktan sonra oluşan inatçı kuruluğa karşı kullanılan ürün son derece etkili olur ve direkt olarak cilde nüfuz eder. Hindistan cevizi yağının cilde o kadar faydası var ki tüm bunları içine alan ürün ciltte ton düzensizlikleri ve başta olmak üzere yaşlılık lekeleri gibi sorunlara çözüm olmaktadır.
Ayrıca antioksidan özelliği sayesinde serbest radikallerle savaşarak cildi derinlemesine besler ve nemlendirir.

Arko Nem Hindistan Cevizli Krem Nerede Satılıyor?

Arkonun hemen hemen bütün ürünlerine bir çok market veya kozmetik mağazalarında rahatlıkla bulabilirsiniz. Zaten çok eski bir marka olduğundan dolayı hemen raflarda bulabileceğiniz bir üründür. Ayrıca internet üzerinden de yine istediğiniz boyutta ve özellikte ürün bulacağınız için Arkonun her markasını bulabilirsiniz. Ürünü nerede daha uygun alırım diyorsanız; internette veya indirime girmiş kozmetik mağazalarında indirimden yararlanarak uygun fiyatlı Arko Nem Hindistan Cevizli Kremi alabilirsiniz.

Arko Nem Hindistan Cevizi Yağı Kremi Kullanımı

Kullanım için öyle özel bir uygulamaya ihtiyaç yoktur. İhtiyaç duyduğunuz an kremi elinize yüzünüze ve cildinizde istediğiniz bölgelere uygulayabilirsiniz. Özellikle su ile temas ettikten sonra mutlaka kremi cildinize uygulayın, çünkü özellikle sıcak su cildin nemini çeker böylece ciltte kuruluk oluşur. Bu nedenden dolayı banyo sonrası veya ellerinizi yıkadıktan sonra cildinizi nemlendirmeye özen gösterin. Aksi halde sertlik ve kuruluk canınızı çok sıkar. Eğer Arko Nem Hindistan Cevizi Yağı kremi sizlerde kullandıysanız yorum yaparak başkalarınında fikir edinmesine yardımcı olabilirsiniz.

About guzelliginsirri

Ayrıca Kontrol Et!

Bebak Acı Badem Sütü Nasıl Kullanılır?

Uzun yıllardır hayatımızda olan fakat son dönemlerde değerini biraz daha fazla anlamış olduğumuz mucizevi ürünlerden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir