Küsen Kaşlarla Barışıyoruz…

Sürekli ve yanlış alımlar sonucu kaşlar küsebilir. Yani alınan bölgede eskisi gibi kaş çıkmaz ve kaşlar eski sıklığında olmaz. Küsen kaşların tekrar çıkması beslenip büyümesi için uygulanabilecek bakımlar var. Bu bakımlardan 3 tanesini sizler için  paylaşıyoruz. Sizin için uygun olanı hazırlayıp, en az 1 ay devam ettiğinizde güzel sonuçlar alacaksınız.

 

  • 1.kür: 2 diş sarımsağı güzelce ezin. 1 tatlı kaşığı sızma zeytinyağı ile karıştırın. Karışımı en az 15 dk dinlendirin. Her gece yatmadan kaşlarınıza bu karışımı güzelce sürün. Sabah kalktığınızda temizleyin. 1 ay içerisinde küsen kaşlarınızın çıktığını göreceksiniz.
  • 2.kür: 1 tatlı kaşığı hint yağı, 1 tatlı kaşığı kayısı çekirdeği yağı, 1 tatlı kaşığı fındık yağı, 1 tatlı kaşığı hindistan cevizi yağı, 1 çay kaşığı saf kakao yağı. Bir kasede karıştırın. Her gece yatmadan kirpik uçlarına ve kaşlarınıza uygulayabilirsiniz.
  • 3.kür: 1 tatlı kaşığı tatlı badem yağı, 1 tatlı kaşığı ceviz yağı, 1 tatlı kaşığı argan yağı bir kasede karıştırın. Her gece yatmadan kirpiklerinize ve kaşlarınıza sürün.

Yazar: yonetici