Gülden Gelen Güzellik…

Gül suyu cilt için doğal ve harika bir üründür. Gül suyunun tüm cilt sorunları için faydalı olduğunu söyleyebiliriz. Cilt lekeleriniz mi var çözüm gül suyu, cildinizde kırışıklar oluşmaya
başladı üzülüyor musunuz çözüm gül suyu, gözaltlarınızda torbalanmalar, morluklar mı var, çok yoruldunuz şişliklermi oluştu çözüm gül suyu diyebiliriz. Cildinizi derinlemesine temizlemek ve rahatlatmak için gül suyu en doğal toniktir.

Her gün yüzünüzü gül suyu ile temizlerseniz, cildinizdeki lekelerin zamanla kaybolduğunu göreceksiniz. Ayrıca kayısı yağı ve gül yağını karıştırıp, cildinize kullandığınız zaman cildiniz gün boyu zararlı etkilerden de korunmuş olacaktır.

Gül suyu cilt kırışıkları için bulunmaz bir nimettir aslında. Gül suyu yüzünüzdeki kırışıkları siler ve yeni kırışıkların oluşmasını engeller.

Gül suyu güzelliğinizi bozan sivilceler için çok faydalıdır. Sivilceleri yok etmek için doğal çözüm olan gül suyu, kısa sürede sivilceleri yok eder. Gül suyu ile düzenli olarak yüzünüzü silmek yeterli olacaktır. Gül suyu cildinizi derinlemesine temizleyeceğinden sivilceleri kökten yok edecektir.

Gözaltlarını gül suyu ile temizlemek, gözaltında oluşmuş yağ bezelerine, yorgunluktan oluşan gözaltı torbalarına ve gözaltı morluklarına iyi gelir. Gözaltı sorunlarının giderilmesinde gül suyu harika bir çözüm yöntemidir.

Sabah ve akşam temizlenmiş cildinizi gül suyu ile silebilirsiniz. Ez az 15 dk bekleyip yüzünüzü yıkayıp ardından nemlendirici kreminizi sürebilirsiniz.

 

Yazar: yonetici